Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha két embert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki vagy doki kérdése:

Mit tegyek, ha két embert szeretek?

Figyelt kérdés

Lényeg van barátom ő volt nekem az első kapcsolatom.Időnként mikor unatkoztam és nem volt kivel társalogni akkor felléptem csetre és beszélgettem..

Megismertem egy srácot,sokat beszélgettünk,bármiről eltudtunk,telefonon is dumcsiztunk,és egyre jobban kezdtem megszeretni,lassan

azt vettem észre hogy beleszerettem,minden nap ő járt a fejemben,ébredéskor,elalvás előtt..mindig,és azért van ez így mert ő

olyan mint én,csak ő fiú.., a barátommal meg teljesen külömbözünk... nem ugyanazt szeretjük stb. találkozni ugyan nem találkoztunk,de szóba jött

csak az a gond hogy nagyon messze lakik tőlem.. és mondta meg is hogy megoldaná csak ugye ha őt választom(már nem tudom hogy mondta csak célzott rá lehet)

tudott róla hogy a kapcsolatom nem a legjobb meg hogy nincs már meg az a szeretet stb csak ragaszkodás főleg hogy mer ő volt nekem az első.. mikor oda jutottam

akkor nem ment a szakítás mer előtőrtek a régi érzelmek.. mondtam is a srácnak,nem hibáztatott érte javasolta hogy legyen szünet közöttünk..

utána nem beszélgettünk,rettenetes volt,hiányzott és fájt..féltem hogy talál egy jobbat,de nem akartam azt se hogy ő is szenvedlyen miattam elég ha én

szenvedek.. mondjuk facen bökdös mondjuk úgy naponta v 2 naponta egyszer,mintha jelezné hogy itt van de nem ír nem mer kérdőre vonni vagy beszélni róla..

mer ő is megszerett,legalábbis mondta nekem anno,meg hogy ilyen hamar nem szeretett meg senkit még meg ennyire,jól is esett..de félek nem tudom mit tegyek

mer ha vége is lenne ennek a kapcsolatomnak és vele megpróbálnám,viszont találna nálam jobbat?aki jobban bejön neki?vagy mégse tetszenék neki találna szebbet?

vagy mivel messze lakik megunja a örökös utazást? vagy a távolság miatt lenne vége? nem tudom mi legyen,ilyen könnyen és hamar én se szerettem meg senkit se

már 1,5 hónapja érzem ezt mind :'( zargatni véletlen se merem mer neki se jó ez így ahogy van tudom.. viszont a szerelem se tart örökké akkor meg mi értelme van?de mi van ha ő az igazi?és mi van ha szakítok és rájövök hogy még mindig nagyon szeretem a barátom nincs visszaút és féltékeny leszek ha meglátom mással?nem bírom már :(



2013. júl. 24. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Keress egy harmadikat, a pároddal pedig szakíts mihamarabb.
2013. júl. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Félsz a döntésektől? Mi lesz ha x, mi lesz ha y?


Doktor úr, én olyan határozatlan vagyok. Vagy mégsem?


Az élet arról szól, hogy döntesz, így vagy úgy, de a poén az, hogy sose tudod meg mi lett volna ha máshogy döntesz.


Szóval, ülj le, és döntsd el mit akarsz. De "talonban" tartani valakit nem túl szép dolog, meg ámítani.


Majd megtanulod a kutyafittyet idővel. Meg a helyesírást...

2013. júl. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nyílt lapokkal kezdtem,nem tartottam talonban,rendben
2013. júl. 24. 15:10
 4/7 anonim ***** válasza:
válaszd a másodikat, mert ha az elsőt igazán szeretted volna nem kellett volna második.
2013. júl. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez a fiú is ugyanolyan lesz egy idő után, mint a többi, de mivel gép van köztetek, olyannak tűnik, amilyennek elképzeled. Ez nem jelenti azt, hogy a valóságban is olyan. Lehet, hogy nem őt szereted, hanem azt, akit elképzeltél.
2013. júl. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló,ha valóban elképzeltem akkor töröljem a képzeletet vagy mitévő legyek?
2013. júl. 25. 15:06
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy megpróbálod elfelejteni, vagy szakítasz a barátoddal és a másikkal fogsz járni. Előbbi hátránya, hogy mindig ott lesz a "mi lett volna, ha...", utóbbié pedig, hogy rájössz arra, igaz, amit írtam.
2013. júl. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!