Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A szerelmi csalódás meddig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szerelmi csalódás meddig bántja az embert?

Figyelt kérdés
Gondolom ,ha jön egy másik szerelem akkor az előzőn már nem agyal az ember annyit .

2013. aug. 2. 14:06
 1/9 anonim ***** válasza:
Amíg él.
2013. aug. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55éves koráig. tegnap azt mondta a tv :D
2013. aug. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
örökké
2013. aug. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Amíg gondol rá...

Igazából ez is fejben dől el nagyrészt.Ha folyton azon kattog az agya és nem foglalja le magát valamivel., nem tereli el a gondolatait, sőt még direkt úgy alszik el, hogy felidézi az együtt töltött időszakot, akkor évekig is tarthat.

2013. aug. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
sokáig, de túl lehet rajta lépni
2013. aug. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát ez az . Sok időt kattog ezen az agyam és más más szempontból ,meg véleménnyel . De amúgy is álandóan csak agyalni szoktam más témákon is . Ez agybaj lehet . :D
2013. aug. 2. 14:12
 7/9 anonim ***** válasza:

Próbálj meg nem rá gondolni, pl ha eszedbe jut döntsd el magadba, hogy nem fogsz egész nap ezen keseregni és tovább lépsz.

Ha sokáig csinálod, már nem is jut eszedbe olyan sokszor.

Vagy hát...nálam így volt :D

De én mindennel így vagyok, a rossz emlékeket is igyekszem elfelejteni és nem rágódok rajtuk, hisz az csak a múlt, tanultam belőle, legközelebb majd jobb lesz.:)

2013. aug. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem 2 évig tartott, mostanság heverem ki!
2013. aug. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Hát próbálok úgy hozzáállni ,hogy le kell vonni a tanulságokat , egy tapsztalattal több és esetleg építő jelleggel fogjam fel . Hogy mik a hibáim , min kell dolgoznom önmagamon , külsőre és belsőre .


Amúgy meg ki vágyik egy rossz kapcsolatra , ebből meg jó nem lehetett és kész ennyi .

2013. aug. 2. 15:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!