Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen ez a srác?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen ez a srác?

Figyelt kérdés
Izmos, sportos, jóképű is, viszont emellett csendes, visszahúzódó, egyáltalán nem is beszél lányokkal. Külsőre nagyon megfogott, viszont így esélyem sincs hogy megismerjem, mivel ő nem jönn oda, pedig szerintem tetszem neki, mert néha látom hogy engem néz, de mikor ránézek hortelen elkapja a tekintetét. Attól is félek, hogy ha esetleg megismerném valahogy (közös ismerős) akkor is ilyen kus csendes, visszahúzódó fog maradni. Szóval a lényeg: egy ilyen helyes izmos sportos srác, hogy lehet ennyire (jobb szó híján) töketlen?
2013. aug. 2. 16:37
1 2
 1/16 anonim válasza:
Szerintem szégyenlős, vagy csak nem tudja magáról, hogy ilyen jól néz ki. Hány éves vagy, és ő hány éves?
2013. aug. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
És Te hogy lehetsz olyan életképtelen, hogy nem mész oda hozzá?! Helló, ez itt a XXI. század!
2013. aug. 2. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Az ilyen sracok tobbnyire nem kedvelik a nagymeno ribiket. Ezert nem kezdemenyeznek, mert felnek, hogy ilyenbe botlanak. A gondd viszont ott van, hogy 2 visszahuzodo ember nem igazan tud osszejonni. Roviden menj te oda hozza.
2013. aug. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
Igen, lehet azért nem megy oda hozzád, mert túl menőnek tart hozzá képest, és fél, hogy kineveted, vagy valami hasonló történik. Menny oda hozzá, beszélgessetek egy ideig, aztán, ha úgy érzed akkor, mond meg neki, hogy te szívesen összejönnél vele.
2013. aug. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem Andrisnak hívják véletlenül?:D
2013. aug. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Vagy éppen rengeteget csalódott, és tele van a töke a nőkkel, és lehet benned is csak egy csalódást lát, ami nem kizárt.
2013. aug. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Botolj meg és ess a karjaiba ha nincs más megoldás.
2013. aug. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Egy az egyben körülírtál:D Én például baráti társaságban egész aktív tag vagyok, viszont ha egy ismeretlennel kell beszélnem lefagyok és egy szót nem tudok kinyögni, és akkor nem is említem mivan akkor ha az az ismeretlen netán egy lány.
2013. aug. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igazabol közös ismerősünk mondta, hogy még nem volt barátnője, és ugye hogy félénk. Igazából csak nem értem, hiszen ezzel a külsővel sok lányt megkaphatna, ha belül megváltozna, nyitottabb lenne. Amúgy 18 évesek vagyunk.
2013. aug. 2. 16:56
 10/16 anonim ***** válasza:

Én pontosan ugyanilyen vagyok.Sőt,ha Andrisnak hívják és 17 éves akkor én vagyok az:D


Én azért vagyok szégyellős mert nagyon csendes vagyok,nehezen ismerkedek,unalmasnak tartom magam.Az önbizalmam sincs a toppon.

17/F

2013. aug. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!