Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy jöttél rá, hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöttél rá, hogy szerelmes vagy? Lent kifejtem.

Figyelt kérdés

Úgy értem,hogy szerelmes lettél első látásra,vagy lassan alakult ki? És hogyan?

Én 3 hete jártam a barátommal,mikor rájöttem,hogy szeretem. Aludt,én meg néztem az arcát,és gondolkodtam. És mint a bomba, úgy robbant a tudat bennem,hogy "Basszameg,szeretem ezt a pasast!" :D

Nálatok hogy történt?


2013. aug. 2. 21:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Én eleve nem jövök össze azzal, akibe nem vagyok szerelmes. Nem tudom, nálam ez a dolog nem nagyon megy.
2013. aug. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nálunk úgy volt,hogy a vonzalom kölcsönös volt,és megbeszéltük,hogy próbáljuk meg. A barátom saját bevallása szerint elég hamar belém esett,nekem kellett kicsit több idö.
2013. aug. 2. 21:16
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

első látásra nem lehet szerelem, vonzódás igen, de szerelem nem

ahhoz kell hogy ismerd is

nálam csak azután alakul ki, miután már jól ismerem

2013. aug. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Persze gondolom tudat alatt már tisztában voltam vele,hogy itt "baj van",csak az eszem nem fogta még fel. Erre gondoltam,hogy nálatok mikor jött a felismerés,hogy szeretitek azt a személyt.
2013. aug. 2. 21:18
 5/17 anonim ***** válasza:
*alakulhat
2013. aug. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

nekem a legjobb barátom volt, és tudat alatt régóta tudtam, de hogy pontosan mikor vallottam be magamnak, azt nem tudom:)

bár én küzdöttem ellene, de biztos hogy lassan alakult ki

mikor megismertem egy lájtos buliba együtt aludtunk, ott még csak éreztem hogy különleges lesz számomra és szimpatikus volt nagyon és tetszett:)

szóval én a lassú kialakulásra szavazok

2013. aug. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Mikor bejelentette, hogy csak barátok lehetünk, mert talált egy pasit. Akkor jöttem rá mennyire is szeretem. De késô volt. Hamarabb kellett volna lépnem. Pedig mindig éreztem, és éreztettem is, hogy különleges. De ez van. :(
2013. aug. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Van egy csaj az osztályba, 9.-ben és 10.-ben vonzó volt , 11.-ben közel ült hozzám, megismertem, szerelem lett, viszonzatlan!!! a szerelem sz@r (nekem)
2013. aug. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Utolsó kettőnek: Sajnálom,és remélem minél hamarabb boldogok lehettek ti is :)
2013. aug. 2. 21:46
 10/17 anonim ***** válasza:

Hát engem úgy állba vágott az érzés, mint tavaszi legyet a kamion szélvédő. "Ő kell nekem. Nincs de, nincs ne, nincs nem. Kell."


Azóta együtt vagyunk. :)

2013. aug. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!