Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy jöttél rá, hogy szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy jöttél rá, hogy szerelmes vagy? Lent kifejtem.

Figyelt kérdés

Úgy értem,hogy szerelmes lettél első látásra,vagy lassan alakult ki? És hogyan?

Én 3 hete jártam a barátommal,mikor rájöttem,hogy szeretem. Aludt,én meg néztem az arcát,és gondolkodtam. És mint a bomba, úgy robbant a tudat bennem,hogy "Basszameg,szeretem ezt a pasast!" :D

Nálatok hogy történt?


2013. aug. 2. 21:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Én cáfolom hogy nem lehet szerelem első látásra.

Mondjuk a kapcsolatunk első pár hetében kiderült hogy mi már nagyon-nagyon rég óta figyelgetjük egymást, pusztán a távolból.

Leírom a sztorit:

Egy presszóba dolgoztam, ahova ő soha nem járt be.Egyszer ült be egy italra a haverjával, akit ismertem (a páromat akkor még nem).Én is épp bent voltam, munka időn kívül.Mondtam is a koleganőmnek hogy tetszik az a pasi.

Mint utóbb kiderült ő ugyan ezt mondta rám a közös ismerősnek, kérdezgetett rólam.

Majd amikor legközelebb dolgoztam a közös ismerős lecsalta őt a munkahelyemre.Csak ahogy belépett az ajtón, ezerrel vert a szívem, bnőm szerint olyan vörös lettem mint egy rák.Persze a pulthoz ültek, és úgy alakította a közös ismerős a beszélgetést hogy én is részt vegyek benne, majd szép lassan távozott, ami nekünk fel sem tűnt annyira elvoltunk egymással foglalva. :)

Aztán kiderűlt hogy ő már a ballagásomon ki szemelt magának mert egy "rokona" révén ott volt (találkozásunk előtt 3 évvel), ennyi idő után is eltudta mondani mi volt a szóló számom. Én autóba többször láttam őt, és figyeltem is hogy jól néz ki, meg szimpátiát váltott ki belőlem ha csak egy pillanatra is láttam.

Azóta is együtt vagyunk, már 6. éve szinte ugyan olyan heves szerelemmel, az első csókba pedig még mindig beleborzongok, persze jó értelemben. :)

2013. aug. 2. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
10-es, 11-es, gratulálok mindkettőtöknek,és sok boldogságot :)
2013. aug. 2. 22:47
 13/17 anonim ***** válasza:
Kb, mint nálad (második és harmadik randira a belső tulajdonságai miatt mentem el.) csak előbb. Egyszer csak azt éreztem, hogy basszus, milyen jóképű is (a természetébe már kezdettől beleestem) - a konyhájában ültünk, és épp ebédeltünk. :)
2013. aug. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
A randi dolog nálam érdekes volt,mert gyakorlatilag mielőtt összejöttem vele,csak társaságban találkoztunk párszor. Elég volt egyszer kettesben maradnunk,hogy mindketten "megkattanjunk"... Délután találkoztunk mint haverok,este meg úgy szálltam fel a buszra,hogy van pasim xD
2013. aug. 3. 10:23
 15/17 A kérdező kommentje:
jöhetnek még történetek :)
2013. aug. 24. 07:46
 16/17 anonim válasza:
2 évig legjobb barátom volt. Egyszerűen mindent megtudtam beszélni vele. Eleinte nem tetszett, sőt, antipatikus volt, de ahogy kezdtem megismerni minden megváltozott. Sokszor voltunk kint kettesben is, ami egyre furább volt. Mindenki ránk volt szállva, hogy: ,,Oo, gyertek már össze, miért nem vagytok már együtt stb." Féltem magamnak is bevallani, hogy tényleg megtörtént az, aminek nem kellett volna: belé estem. Mindenki előtt titkoltam, senkinek sem beszéltem róla, ő ugyanígy tett. Az utolsó 2-3 hétben már néha kézen fogva is ültünk...persze nem nézve egymásra, mert nagyon fura volt. Habár sokan akarták, hogy összejöjjünk, rengetegen voltak ellenünk is. Próbáltam tesztelni, hogy hogy reagál bizonyos szituációkban: pl. megöleltem a legjobb barátját, folyton erről a másik srácról beszéltem neki stb. Láttam rajta, hogy e tettek/beszélgetések után mindig rosszkedvű lesz. Egyik nap rámírt és érveket hozott fel, hogy miért NE jöjjek össze a másik sráccal, persze "baráti tanács" cím alatt rejtve az igazságot. Végül megint ki akart menni velem kettesben (miután sikerült lebeszélnie). Emlékszem, megint kézen fogva ültünk, egymásnak bújva, amikor rákezdett: ,,Mi lenne, ha megpróbálnánk?"... Azóta is együtt vagyunk :D. Szép regényt írtam...ésmég mindig csak dióhéjban meséltem el XD.
2013. aug. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Gratulálok nektek,és kívánom,hogy még sokáig maradjatok meg egymásnak ;)
2013. aug. 26. 11:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!