Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyes nők, férfiak nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes nők, férfiak nagyon könnyen találnak új párra . Ez a nyitottságból adódik?

Figyelt kérdés
Nyitottak az új ismeretségekre , kommunikatívak , közvetlenek ez a dolog nyitja ?

2013. aug. 2. 21:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
És jól néznek ki.
2013. aug. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Hát igen . De hogy is van ez ? Egyesek könnyen találnak , mások meg tengnek lengnek és semmi .
2013. aug. 2. 21:23
 3/22 anonim ***** válasza:
Ez jó kérdés. És szerintem igen ezen múlik. Én nem vagyok komunikatív és nem is találok párt.
2013. aug. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Csak a külső számít , persze az az első benyomás .
2013. aug. 2. 21:24
 5/22 A kérdező kommentje:
Én úgy vagyok vele ,hogy kell is valaki meg nem is , nincsen jó tapasztalatom tehát nem mennék bele semmi komolyba . Igazából hiányzik egy jó belevaló baráti kör akikkel jó kis programokat szervezhetnék . Nem csak párt ,barátokas sem egyszerű szerezni . Nekem most egy jó kis társaság lenne a legjobb.
2013. aug. 2. 21:29
 6/22 anonim ***** válasza:

Nyitottságból is adódik :)

Én nyitott vagyok, kommunikatív és mindig sokan próbálkoznak be nálam, többen mint 1-2 szebb barátnőmnél mert szimpatikusabb vagyok a többségnek első benyomásnál.

2013. aug. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Lehet a nyitottság az oka is, de lehet az is, hogy egyszerűen megfogja az embereket benne valami.

Én például borzasztóan aszociális vagyok, nehezen teremtek kapcsolatot az emberekkel, nehezen illeszkedem be a társaságba. De leginkább sehogy. Nincs is nagy baráti köröm.

De kettesben beszélgetni szeretek az emberekkel, és szeretek segíteni is, ha megkérnek rá. Ez pedig valahogy mindig kiderül rólam és szimpatikus. Emiatt távolabbi ismerősök is megkeresnek, ha úgy jön ki a lépés, és a későbbiekben ez alakulhat. Ahogy alakulni is szokott.

2013. aug. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
nem sokat számít a külső. munkatársam van vagy 160 kiló, és folyamatosan szedi fel a csajokat. (nem csak mondja, van, hogy látom is őket)
2013. aug. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Nyitottság, magabiztosság, pozitív életfelfogás. Szemben az önsajnáltatással, gyávasággal és mások hibáztatásával. Ilyen egyszerű! :)
2013. aug. 3. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:

nem hinném hogy annyira pozitívnak kell lenni ehhez.

Én személy szerint kicsit zárkózott vagyok és kib*szottul negatív tudok lenni. De általában az első benyomásom (külsőm és kisugárzásom)szimpatikussá tesz és ha úgy gondolom hogy ez a csaj kell akkor csak négyszemközt elcsavarom a fejét. Szóval én főként a magabiztosságra voksolnék, meg persze az illető előtt nem érdemes negatív formát hozni. :D

2013. aug. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!