Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyes nők, férfiak nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes nők, férfiak nagyon könnyen találnak új párra . Ez a nyitottságból adódik?

Figyelt kérdés
Nyitottak az új ismeretségekre , kommunikatívak , közvetlenek ez a dolog nyitja ?

2013. aug. 2. 21:20
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
A könnyű prédában mi a jó? Semmi! Ha ilyet akarok, választok egy kövér lányt, azon úgyis bárhol pinát lehet hajtogatni! :)
2013. aug. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Én is nehezen találok párt pedig teljesen normális életet élek és sok barátom van! A nők nagy többsége a külsőre megy! Nem hiszem hogy annyira csúnya lennék de már kaptam ilyen levelet egy ismerkedős oldalon! Mit lehet ilyenkor tenni!? Semmit! Nem lehet senkire ráerőszakolni senkit ha nem akarja! Volt egy lány akit 9 év ismeretség után sikerült rávenni hogy velem legyen, és utána már ő keresett hogy velem akar lenni! Fél évig voltunk együtt! Nagyon jó volt vele! Sajnos elment világot látni és megszakadt a kapcsolat! Nem tudom hogy mikor találok újra párt!
2013. aug. 6. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!