Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyes nők, férfiak nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyes nők, férfiak nagyon könnyen találnak új párra . Ez a nyitottságból adódik?

Figyelt kérdés
Nyitottak az új ismeretségekre , kommunikatívak , közvetlenek ez a dolog nyitja ?

2013. aug. 2. 21:20
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Hát igen , a magabiztossáb , az nekem nincs és ez valószínű nagyon is látszik rajtam .
2013. aug. 3. 14:58
 12/22 anonim ***** válasza:
#10-es! Egészen más, ha alaptermészetednél, vagy gyengeségednél fogva negatív vagy. És megint más, ha pusztán csak rossz napod van és azért tudsz marhára negatív lenni. :) Mindenkinek lehet rossz napja, amikor nincs jó passzban. De tudod, a kommunikációnk 93%-át nonverbális eszközökkel adjuk át és csak 7% a kimondott, szavak. A környezeted látja Rajtad és érzékeli, ha ideges vagy, ha feszült vagy, ha szomorú vagy, de azt is, ha magabiztos vagy, és sugárzik Belőled az önbizalom és mindehhez egy szót sem kell kinyögnöd. Ezzel csak azt akarom közölni Veled, hogy ha az a tapasztalatod, hogy megnyerő vagy a nőknél, és ezzel egyidőben zárkózótt és negatívnak gondolod Magad, akkor nem ismered jól Önmagad. :) A magabiztosság és a negatív gondolkodás kb annyira fér össze, mint a jó problémamegoldó képesség és a paranoid szorongás.
2013. aug. 4. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
De ugyanakkor van aki negatív , szorongó , ideges alkat de megjátsza magát és magabiztosnak tűnik . Én ismerek ilyet . Mikor csak láttam akkor azt gondoltam ,hogy hú de magabiztos egy ember , aztán mikor megismertem kiderültek a fent említett dolgok . Szóval szerintem tud az ember más képet vetíteni magáról ,mint a valós énje .
2013. aug. 4. 11:39
 14/22 A kérdező kommentje:
Sokan megjátszák a magabiztosságot , és olyan benyomást is tesznek másokra , holott igazából bizonytalan emberek .
2013. aug. 4. 11:41
 15/22 anonim ***** válasza:
Magabiztosságot megjátszani tartósan nem lehet. Ha adott illetőnek sikerül is azt megjátszva párt találni, nagyon hamar kiderül, hogy adott illető valójában vesztesnek tartja magát. Másrészt magabiztosságot megjátszani nem könnyű, ha valaki amúgy lelkileg instabil. Aki már meg tudja játszani a magabiztosságot, az képes lenne tartósan is magabiztos lenni. Csak hát a kényelem, az önsajnálat és a kifogások...
2013. aug. 5. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Hát akit én ismerek az egy ideig jól játszotta olyan másfél hónapig , mikor kiderült milyen valójában , az sokként ért .
2013. aug. 5. 10:02
 17/22 anonim ***** válasza:
Látod látod! :) Jobb az egyenesség és persze az őszinteség.
2013. aug. 6. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Vannak kapcsolatfüggő nők, vannak cédák, vannak kapcsolatfüggő és cédák, könnyűvérűek és vannak nimfomán cédák. Nos, ők bármikor, bárhol bepasiznak, de ha neked így jobb, akkor a "nyitottságból" adódik mindez.
2013. aug. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
:D Hát az a gond ,hogy én nem is vagyok olyan ,hogy hamar ágyba lehet vinni . Igazából valamilyen szinten gondolom az is befolyásolja kinél próbálkozik be a férfi ,hogy kit ítél meg könnyebb prédának .
2013. aug. 6. 11:51
 20/22 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy a kulson mulna a dolog. Az apoltsag persze fontos, de sok nem kimondottan szep embernek is van partnere, jo kapcsolata.


Szerintem az a fontos, hogy mennyire simulekony az ember, es persze mennyire tolti fel a masikat a vele valo talalkozas. Ez fugg mind a ket ember szemelyisegetol. Van akinek nehezebb a termeszete (mint pl en) az nehezebben talal part. Szerencsere a kulso adottsagaim es a temperamentumos, kedves termeszetem ellensulyozza ezt. Na meg, hogy sikerult egy olyan emberket talalni, aki a szinfalak moge lat, szereti az allandosagot, es kepes fejlodni, mint en is.


Viszont az embereket nem lehet egy- ket csoportba beosztani, ahogy a kapcsolatokat, es azok letrejottet sem.


Kerdezo, amennyiben te ferfi vagy es nem is akarsz komoly kapcsolatot, ezt a nok eszreveszik, es csak akkor mukodik a dolog, ha nagyon nagy vonzerod van. Ez lehet mert szep, vagy mert karakteres vagy, vagy kulonleges egyeniseg. Az atlagos sracok nehezen fognak szexpartnert talalni.

2013. aug. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!