Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagytok olyan kegyetlene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagytok olyan kegyetlenek az itteni panaszkodó fiúkkal szemben?

Figyelt kérdés
Hiszen igazat mondank, saját ttapasztalataikat írják le, még ha ilyen negatívak is, sajnos. Például, ha egy fiú alacsony és kis tömegű arra tényleg nincs nő, aki rá tudna nézni, de már a kislányokánl is alap szempont, hogy magas vagy nagy tömegű legye na pasija. Ez az egyik örökké sikertlen fiú típus, aki még szép, hogy nem kell egy lánynak sem, de nem az ő hiábaj, a lányok válogatósak. Akkkor ott van az erősen túlsúlyos fiú kategória, na rá sem tud egy lány sem nézni. Persze, hogy ők is panaszkodnak csak. Hába jöttök azzal, hogy gyúrják ki magukat, fogyjanak le. Szerintem aki ezt mondja nem is tudja, hog ymennyire nehéz is ez valójában. Rengetg pénzbe kerül, nem mindenkinek telik kondis életmódra, aki benne van tudja milyen a minőségi koszt például. A lányok csak elvárásoka raknak szegény srácok elé, de ők megb elül nem rendelkeznek empátiával, érző szívvel, mégis mitől is olyan értékesek ők? Ja, mert szép csöcsösek és farosak? Igen csak a szép külsejük miatt ők már mindenből a legjobbat érdemlik, tényleg ennyire felszínes ez a mai társadalom?
2013. aug. 2. 23:19
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

mert már idegesítő kissé

ha normálisan leírja és nem nyafog, normális válaszokat fog kapni

2013. aug. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Mindenki tud változtatni ha akar csak pár ember hisztizik hogy kövéren senkinek sem kell de ehelyett meg 20 fekvőtámaszt meglehetett volna csinálni mialatt kiírta ezt.
2013. aug. 2. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

a világon annyi nő van hogy egy férfire jut 12 és egyszer meg kérdezte tőlem egy csinos de elég szemtelen lány hogy miért válogatnak a férfiak annyit a nők között a válaszom erre az volt hogy mert van miből.

ezt azért írtam ide mert a nők azt hiszik hogy ők választanak a férfiakból pedig pont nem mert ha egy csaj dob egy férfi akkor a férfi tovább áll és keres egy másik csajt magának és bíztos lesz olyan aki meg áll neki

2013. aug. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Csak sokkal könnyebb sajnáltatni magukat a világgal! DE EZ NEM AZ A KÖZÖSSÉG AKI EMPÁTIÁRA ÉHEZIK!
2013. aug. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
6-osnak üzenem, hogy rendszeresen fekvőtámaszozom, súlyzós edzést végzek, felüléseket csinálok, igen ezek ingyenssek,de ha nincs pénzed rendes kajára tömegnövelő és ráadásul még nem is tudsz minden tstrészre edzeni, akkor semmit sem ér az egész csak erőnlétben látszik meg, de tömegben nem, így, aki nem tudja, hogy én folyton edzek, az azt hiszi egy semmit sem csináló páwa kcösög vagyok. Nem értik meg, hogy nem csak a kigyúrt nagy tömegű arcok sportolnak.
2013. aug. 2. 23:40
 16/22 anonim ***** válasza:

#6 vagyok

A tömeg növelőt amiket említesz az a nem megfelelő bevitel esetében csak zsírt halmoz fel! Ahhoz hogy az izmod gyarapodjon több időre van szükség ezeket években kell nézni! De akkor viszont rossz témakörben jársz.

2013. aug. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Nem kell ahhoz kondiba járni, vagy megvenned a gépeket, hogy fogyj. Sőt gépek sem kellenek a fogyáshoz. Lehet futni, tornázni. Az ingyen van. Én nagyon nehezem tudok fogyni, tudom, hogy milyen valójában. Meg nem kell drága dolgokat enni ahhoz, hogy fogyj, csak tudatosabban táplálkozni. Én is abba a kategóriába tartozom, aki nem jönne össze egy nagyon kövérrel. Viszont ha látnám az illetőn, hogy tesz azért, hogy fogyjon, egészségesebben éljen, lehet róla szó. Sokan épp azért nem járnának kövérrel, mert a túlsúly egészségtelen, számos betegség ebből fakad. Az emberek többsége ösztönösen a normál testalkatút választaná, mivel ő egészséges és úgy is él. Egyébként szerintem a panaszkodó fiúkkal azért olyan kegyetlenek a válaszolók, mert a férfiaktól azt várják el, hogy magabiztosak legyenek, ne nyavalyogjanak, ne hisztizzenek... Igazából én is elvárom. A párom ne viselkedjen úgy, mint egy kislány. Nem szeretem az önsajnáltató embereket. Nem hullik minden az ölünkbe, tenni is kell értük. A testmagasság meg abszolút nem számít. Nekem pl sosem volt nagyon magas barátom, egyetlen elvárásom az volt, hogy legalább legyen akkora, mint én. Nem is szeretem a magasakat. Ja és még valami... az egész, hogy ki tetszik neked, azt nem te döntöd el, hanem a "kémia". De ebbe most nem megyek bele(, mert már így is hosszú a válaszom és még akarok írni). Nálam a belső nagyon számít, a személyisége, az hogy tudjak vele beszélgetni bármilyen témáról, legyen lelkiismeretes, humoros, kedves, erkölcsös, intelligens, kicsit romantikus, biztonságban érezzem magam vele, és még sorolhatnám, de én megtaláltam már az igazit. Sajnos vannak olyanok is, akiknek CSAK a külső és a pénz érdekel. Ezek buta emberek, nem is kell velük foglalkozni. :)
2013. aug. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nezd meg a nike "find your greatness" reklamait:)
2013. aug. 3. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Kérdező, mert trollok, ilyen egyszerű. Ergo oda rúgnak amiről azt hiszik hogy fáj. Olcsó játék hülye gyerekeknek, apuci pénzén persze.


Természetesen legyen minden pasi kőgazdag és Justin Bieber, apróság apróság, össze lehet hozni :D Érdekesmód az összes pénzes pasasnak vagy 4-5 barátnője is, egyszerre (!!!)


23:21 és 23:28 pedig helyből kapta is a mínuszt.

2013. aug. 3. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

te is egy regényt írtál ..

ki az aki elolvassa?

Én biztos nem-.-

Na ne siránkozz itt.

Cööh méghogy kegyetlenek. -.-

do me a favor and kill yourself..

2013. aug. 3. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!