Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan van ez? Már kezd sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan van ez? Már kezd sok lenni.

Figyelt kérdés
Miért van az hogy a férfiaknak az elvárásaik a csillagosegeket ütik? Pl a pasim lenéz engem hogy ha nem v.ok kikenve, ha nem használok tűsarkút, ha szoknya helyett rövidnadrágot hordok... Baj az ha a hajam összevan kötve stb... Kezdem már nagyon unni. Meg a ruháim közül ami nekemtetszik az neki nem mert h. fujj ... van egy szép szandálom is azis már hogyan néz ki felne merjem venni ha mellette v.ok ... Sztem ha v.ki hétköznapi ember megy valahová az nem divatbemutatóra készül és egy csaj akkor is lehet szép ha nem olyan mint egy hülye pl*zap*csa...

2013. aug. 3. 15:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, nekem volt már pár pasim életemben, de egyik sem volt ilyen, úgyhogy nem a férfiak ilyenek, csak te fogtál ki ilyet...
2013. aug. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Csak egy dísz vagy mellette, akit mutogathat, meg dughat, nem tisztel semennyire, legalábbis a leírásod alapján ez az első dolog, ami eszembe jutott. Annyi még, hogy a férfiak többsége nem ilyen, sőt, annyi a lényeg, hogy ne úgy öltözködj, mint egy trampli, meg tiszta legyél, a legtöbbünknek ennyi elég, a mindennapokra mindenképp, de ha normális női ízlésed van, akkor minden erőlködés nélkül meg tudsz felelni ezeknek a kritériumoknak :P
2013. aug. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elég gáz, hogy egy ilyennel vagy együtt.
2013. aug. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Már pedig, a pasid a plázap icsákra bukik, úgy néz ki, nem igazán szeret téged teljesen. :(
2013. aug. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A probléma a te pasiddal van.
2013. aug. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha ennyire kritizál és zavarja ,ha nem vagy fullos ahogy ő azt elképzeli akkor , ne hinném hogy igazán érdekled . Ahogy már írták ő téged mutogatni akar . Gondolom ,ha a nője csilivili akkor ő jobban érzi magát a bőrében .
2013. aug. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a te hapsid egy idióta! Nehogy már ő mondja meg mibe legyél! 26F
2013. aug. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Gond az a te pasiddal van, mert általában nem vagyunk ilyenek. Én is meg a baráti társaságomban szinte mindenki próbálja a szolidabb öltözködésre ösztönözni a barátnőjét, mert egyszerűen zavar ha mindenki az én barátnőmet nézi esetleg illetlen beszólásokat tesz.

Ha a pasid nem értékel téged smink nélkül akkor itt az ideje újat keresni. 24F

2013. aug. 11. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!