Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 éve nem hagy egy fiú. Kezd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve nem hagy egy fiú. Kezd már ijesztő lenni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
kb 3 évvel ezelőtt ismertem meg tetszettem a fiúnak, de ez nem volt kölcsönös ezt tudta ő is. azóta nem hagy békén. bejelöl facebookon, újra próbálkozik, aztán kitöröl mert nem sikerül neki, kis idő múlva ugyan ez..ez megy közel 3 éve..sms-eket küld, hogy itt van a ház előtt menjek le (sose reagálok rá), keres folyamatosan, napra pontosan tudja mikor találkoztunk először, szóról szóra tudja mikor mit beszéltünk stb. leveleket ír, hogy nem tud elfelejteni azóta se (semmi nem volt köztünk), folyton rólam beszél mindenkinek és ezt minden alkalommal el is mondja nekem, állandóan találkozni akar leírom, hogy én nem. ilyenkor megsértődik nem beszélünk egy ideig, aztán kezdődik minden előröl:( szinte sose reagálok rá amikor ír/keres akármi de néha már ijesztő, hogy 3éve folyton sms,rá nem sokára ismeretlen hívások amibe nem szólnak bele stb,idejárkál a házhoz...sajnos kb negyed órára lakik innen
2012. máj. 11. 13:41
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
ja amúgy vannak zakkant dolgai pl amikor legelőször találkoztunk levette a cipőmet és feldobta egy fára:D aztán elfeküdt a park közepén a járdán vagy pl. most újabban nem hagy békén azzal, hogy találkozzunk mert firkálni akar rám:D
2012. máj. 11. 13:43
 2/18 anonim ***** válasza:
55%
2 lehetőséged van:Megvereted ismerőseiddel,vagy hagyod magad.Mert az ilyeneknek csak 1-2 alapos verés juttatja a fejébe,hogy nem kell.
2012. máj. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Kezdjél ki előtte más pasival. (akár rokonnal, baráttal nagyon talán bar

Csináljál olyan dolgokat amik eddig nem voltak rád jellemzőek. (kedves voltál akkor bunkó, ha bunkó akkor kedves, nem öltöztél ki akkor akár az is stb)

lehet oltogatni is (hogy menniyre hülye, büdös, undorító, idióta stb)

ezeknek pár hónapon belül műkidniük kéne, de ha már a gyerek nagyon ki van akkor lehet h némelyikért kinyírnia...

2012. máj. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%
facebook tiltás, telefonszámcsere, utána pedig fenyegetés. Ha ez sem használ, akkor valóban csak a verés marad.
2012. máj. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

mondanám azt, hogy fordulj a rendőrséghez, de nem foglalkoznának az üggyel, ha nincs ott ismerősöd.

először is, tiltsd le facebookon, ha be tudod állítani, akkor a hívását is. aztán szakíts meg vele minden kapcsolatot és ha kell legyél agresszív(aki a szép szóból nem ért, azzal máshogy kell bánni). a srác rögeszmésnek tűnik, de ha szerencséd van, akkor kezdő zaklató és nem mer komolyabban lépni, viszont amint alkalma lesz közeledni próbál, ebből egy buliban könnyen nemi erőszak is lehet. szóval, van mitől félned és nem árt, ha egy ideig pár testesebb haverod odafigyel rád fél szemmel

2012. máj. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
vannak testesebb ismerőseim is, van a rendőrségen is, de nem akarok még közös ügyeket vele csak azt akarom hagyjon békén. amúgy a telefonszámcsere meg lesz, de az előző telefonszámomat se tőlem tudja...facebookon is megszakítottam vele a kapcsolatot.új facebookot csináltam még az olyan közös ismerőseinket is kitöröltem akikkel nem vagyok olyan közeli ismeretségbe, nehogy tőlük kérdezősködjön de valahogy mindig megtalál.ha nem facebookon akkor sms ha nem sms akkor levél ha nem levél akkor idejön a házhoz...
2012. máj. 11. 14:01
 7/18 A kérdező kommentje:
ja és amikor kezd alakulni valakivel, akkor MINDIG MEGKERES. holott igyekszem csak a legszűkebb baráti körömnek elmondani, ha van valaki... most is ugyanez.. hónapok óta nem keresett, most, hogy van egy fiú rögtön keres..mondjuk a fiú rendőr egyébként akivel találkozgatok moistanába:D de neki nem akarok szólni róla, nem akarok bajt.de lehet tényleg rajta már csak a verés segítene...
2012. máj. 11. 14:04
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell új facebook, csak le kell tiltani az ipsét.

Rámész adatlapjára: Tiltás/Jelentés. ..... ..... Tiltása és kész. Soha többet rá nem tud nézni az adatlapoda, csak ha új facebook profilt csinál.

A többi módszert pedig leírták már előttem. Mondjuk ami azt illeti ez a más fiúval flörtölés nem hiszem, hogy kiábrándítod magadból, maximum még eltökéltebbé teszed és ki tudja milyen hülyeségekre lenne képes.

2012. máj. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

miért nem tetszik amúgy ?

külsőleg mi nem jó rajta ?

2012. máj. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Rúgd tökön biztos ki lesz ábrándulva XD Eddig mindig bejött ha piszkáltak a fogyik a sulibaXD(messze elkerültek ez után) talán ez ellen is hatásos
2012. máj. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!