Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert csinalja ezt, ha 10...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csinalja ezt, ha 10 honapja baratnoje van? En mit tegyek, ha nekem tetszik?

Figyelt kérdés
Multheten lagziztam, es ott volt egy srac felszolgalni; 2 eve tetszik nekem a pasi, es tobbszor azt vettem eszre, hogy engem bamul. Majd kimentem levegozni, mikor szunet volt, es o is kinn volt, egyszer csak a szemem sarkabol azt vettem eszre, hogy elindul felem, en meg, mintha nem lattam volna, hogy jon tovabbmentem. Mit tegyek, jovoheten is lagzizom, es akkor is o fog felszolgalni
2013. aug. 3. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert te vagy a világ királynője, azért közeledett feléd, ha te csak egyetlen pillantással is megajándékoznád, hát azonnal kidobná az állandó barátnőjét, csak hogy a te csodálstos lényedet csodálhassa egész nap...
2013. aug. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért csinálja ezt, mert szeretne megfektetni téged a barátnője háta mögött.
2013. aug. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ez pech.
2013. aug. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon jol tudja, hogy nem vagyok konnyen kaphato, mert mar probalkozott nalam. A baratnoje meg olyan csaj, aki a fel falunak mar megvolt
2013. aug. 3. 20:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Hááát, a hasonló a hasonlót vonzza. ;)
2013. aug. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!