Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma már csak páva fiúk léteznek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma már csak páva fiúk léteznek?

Figyelt kérdés
Szinte minden fiu bunkó páva. Volt egy fiu a suliban aki most ballagott. Vállig érő barna egyenes haja, cuki arca, és rockos stílusa volt. Gitározott és nagyon laza volt. Nem találkoztam hasonló fiuval az én korosztályomban. Csak kockák, pávák és páva kockák. Ès persze az átlag van. Miért nincs több olyan fiú mint ő? :'[ Gimibe lesznek olyan fiúk?
2013. aug. 3. 20:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem! Az is tele lesz pávákkal és libákkal.
2013. aug. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
hol találkoztál pávával ami fiú és búnkó is?
2013. aug. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 azinkvizitor ***** válasza:
A te korcs korosztályodban már csak azok...
2013. aug. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Csak nyisd ki a szemed!Vannak normális srácok
2013. aug. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokáig léteznek már a páva fiúk, hivatásos bérgyilkos vagyok. Ha megszabadulnál tőlük, adok egy névjegykártyát.
2013. aug. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
azok bmeg.
2013. aug. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
2# szinte az összes felsős osztályba akad 3 legalább.....és már szinte alsóban is. :'(
2013. aug. 3. 20:35
 8/17 anonim ***** válasza:
nem a vadasparkban vagy a mezőn kéne pasit keresni a bozótban, én a helyedbe nem lepődnék meg, hogy ott csak pávák röpködnek
2013. aug. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 legly ***** válasza:

Nem csak pávák léteznek, (s most büszkén kihúzom magam...) ^^


Üdvözlettel

Legly

2013. aug. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Csodálkoztok rajta (mint lányok) hogy mennyi ilyen páva gyerek van. Ez a sok bugyuta vámpír mánia meg emo szerintetek hova tereli ezt a sok birkát? Hát nem a sorkatonaság felé ahol embert faragnának a díszes tollas kis valagukból az tuti!
2013. aug. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!