Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Szeretnétek bosszút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szeretnétek bosszút állni?

Figyelt kérdés
Szeretnétek bosszút állni az olyan nőkön,akik megérdemlik?

2013. aug. 3. 20:40
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Majd az élet megbosszulja.
2013. aug. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, Szita Bence gyilkosát hozzad elém, és megköszönöm.
2013. aug. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De nem árt segíteni az életen ebben
2013. aug. 3. 20:42
 4/10 anonim ***** válasza:
miért?
2013. aug. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%
Csak annyit,hogy ő is vissza kapja azt amit ő adott...
2013. aug. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
bosszút állni nem, de szórakozni igen
2013. aug. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 legly ***** válasza:

idegenkívüli_lény-nél a pont


Üdvözlettel

Legly =)

2013. aug. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Gyerekes dolog a bosszú.Szerintem teljesen felesleges.
2013. aug. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bosszút álljunk jó ötlet... De mindenkin kellene aki szemétkedett valaha velünk.


Nekem jelenleg 21 fős halállistám van, mindet kivégezném ha kitörne az anarchia.

2013. aug. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Meg kamaszkoromban voltak olyan gondolataim, hogy akik szemetkedtek velem, vagy akik a viselkedesuk alapjan megerdemelnek, azokat de jo lenne valami frappans, okos, rafinalt modon megalazo helyzetbe hozni, amibol en jonnek ki gyozteskent, ok pedig megszegyenulnenek masok elott, es akkor igy elerhetnek valamifele ketes erteku dicsoseget.


Aztan ez ugy modosult, hogy de jo lenne majd valami nagy dolgot elerni, hogy akik regebben nevettek rajtam, vagy nem ertettek meg, azoknak kvazi az orruk ala lehessen dorgolni, hogy "na, tessek, megcsinaltam"...


De erettebb fejjel aztan rajottem, hogy ez a hozzaallas szimpla kicsinyesseg es intelligensebb modja is van annak, hogy az ember kezelni tudja azokat a helyzeteket, amikor ugy erzi, hogy serelem erte.

Azt azert nem mondom, hogy fantazia szintjen nem vonzo egy jo kis - hidegen talalt - bosszutortenet, de az maradjon meg a mozivasznon, a valosagban mashogy erdemes kezelni az ilyen helyzeteket.

2013. aug. 3. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!