Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi férfiak ugye a szexre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi férfiak ugye a szexre vágyunk de akkor a nők mire vágynak?

Figyelt kérdés
párkapcsolat

2013. aug. 2. 18:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
pénzre :D
2013. aug. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
helyesbítenék :) férfiak szexre vágynak minél több nővel, a nők is szexre csak ők 1 férfival:)
2013. aug. 2. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint én mindig is stabil párkapcsolatra, családra vágytam azzal a férfivel, akivel kölcsönösen szerelmesek vagyunk egymásba, és akivel szeretetben és VIDÁMSÁGBAN tudunk élni. A nevetés, bohóckodás nekem nagyon fontos, akárcsak a gyengédség és a szeretet gyakori kimutatása. Na most ebbe természetesen a szex is beletartozik :)
2013. aug. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
ők egy új mosógépre.
2013. aug. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2# ez alapigazság de igaz :)
2013. aug. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Vicces ez a sok általánosítás...minden ember más. Férfiak is vágyhatnak szerelemre, nők között is vannak akik csak szexre.
2013. aug. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%
meg függönyre és polcra
2013. aug. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
44%

Ha a nők csak egy férfival akarnak szexelni, akkor miért fekszenek le olyan sokkal? Továbbá, ha elutaznak/költöznek valahová, akkor miért lesznek sokkal könnyebben kaphatóak?

Költői kérdések.

2013. aug. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
én például szerelmes szeretnék lenni,de nem találom meg a másik felem :(
2013. aug. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
72%, ne általánosíts. Úgy látom, neked a tipikus lotyók jönnek be, akik aztán lepattintanak, te meg gyűlölöd az egész női nemet.
2013. aug. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!