Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakitott velem a volt pasim,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitott velem a volt pasim, a kulso a baj, hogyan csinaljam hogy tetszek meg neki megint?

Figyelt kérdés
2009. szept. 19. 23:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
bocsi, most tényleg nem akartlak a szokásos szövegeel untatni, hogy ha csak a külső számít neki, akkor nem az igazi, de hát jobb megoldást nem tudok hogy felejts el ezt a pasit, és keress máésikat
2009. szept. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
68%

Hozd rendbe a külsődet .... (bocs de ha ennyit irsz, és azt nem hogy pontosan mi, akkor csak ennyit tudok mondani)

Egyébként meg ritka nagy bunkó lehet ha csak azért szakított veled és nem is szeretett igazán

2009. szept. 19. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Mi a baj veled? Lehet hogy nem is az miatt szakított csak kifogásnak mondta! Nem csak a külső számít!
2009. szept. 19. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
tenyleg enm tudom , most miert nem tetszik a kulsom ha eddig tetszett neki .Tudom egy nagyon hulye pasi de en szeretem
2009. szept. 19. 23:15
 5/13 anonim ***** válasza:
86%
Egészen pontosan mi az ami nem tetszett neki a külsődben? Ha olyan dolog amin lehet változtatni (öltözködés, hajviselet, smink) akkor esetleg változtathatsz, ha viszont olyan amin nem tudsz változtatni akkor meg nem értem, minek jött össze veled ha nem tetszettél neki? Szerintem inkább hagyd az egészet, komolytalannak és felszínesnek tűnik a pasi.
2009. szept. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
78%
ha eddig tetszettél neki most meg a külsőd miatt dob, akkor tuti nem az a baj, ez csak duma.
2009. szept. 19. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
akkor mi a baj ? amit nem mondana meg ?
2009. szept. 19. 23:43
 8/13 A kérdező kommentje:
viselkedesemmel nem hiszem h baj lett volna
2009. szept. 19. 23:44
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

lehet h megtetszett neki valaki más, vagy egyszerűen csak már nem érzi ugyanazt.

de könnyebb így neki, h a külsődet okolja a szakításért, mintegy rádhárítva a felelősséget, mintha te lennél a hibás.

ez a srác vagy nagyon tapasztalatlan és felszínes még, vagy egyszerűen csak gyáva és ráadásul szemét is.

2009. szept. 20. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
megcsalt
2009. szept. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!