Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 éf feletti szűz férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éf feletti szűz férfiak! Nem gondoljátok hogy veletek van a baj?

Figyelt kérdés

A gép elött sírtok egész nap...

Másnak ennyi idősen meg már családja van



2013. aug. 4. 09:16
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy baj van velük, lehet, csak nem volt szerencséjük. Ráadásul nem is mindenki akar 25 évesen családot.


1-es, te meg mit kerestél délelőtt a gép előtt? Nyomás ki a határba kaszálni, meg aratni, mint ahogy régen csinálták a férfiak!

2013. aug. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
48%

Hogy mit kerestem délelőtt a gép előtt? Úgy érzem vasárnap hadd legyek már pihenőnapon.

Tudod én napi 12 órát dolgozom, nem kaszálok és nem is a légkondis irodában kuksolok, ahogy valószínűleg a legtöbb ittlévő teszi.

Talán kicsit felelősségteljesebb és megterhelőbb munkát űzök, mint te, úgyhogy pihentesd a kicsi kacsódat és ne pofázz olyannak, akit nem ismersz.

Inkább húzz szépen vissza a Mekibe a pult mögé és ott ugass. "Itt fogyasztod?"

2013. aug. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

"Talán kicsit felelősségteljesebb és megterhelőbb munkát űzök, "


Kokain csempészel?

2013. aug. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
92%
Igen, méghozzá nagy tételben! :D
2013. aug. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Nagy kunszt! Én is dolgoztam 12 órákat, erre aztán érdemes felvágni...! :D
2013. aug. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
mostanában az a menő ha melós vagy és égő tanulni, hogy irodában dolgozhass.
2013. aug. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
De nem mindegy, hogy mivel töltöd a 12 órát. Lehet beszarnál, kedves 15-ös. Te mit csináltál, amikor 12-óráztál?
2013. aug. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy azzal remélem mindenki tisztában van, hogy a kérdező is szűz... csak annyi, hogy még fél éve van a 25-ig. :D:D
2013. aug. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
17-es, mezőgazdasági gépekhez gyártottunk alkatrészeket. Na, de tényleg eltértünk a témától, ne itt vitatkozzunk.
2013. aug. 4. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Szerintem se, én se vitáznak szántam. Viszont nem szeretem, amikor ismeretlenül nekem esnek (nem főként neked mondom).
2013. aug. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!