Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 éf feletti szűz férfiak!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 éf feletti szűz férfiak! Nem gondoljátok hogy veletek van a baj?

Figyelt kérdés

A gép elött sírtok egész nap...

Másnak ennyi idősen meg már családja van



2013. aug. 4. 09:16
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
28%

A kérdezőnek totál igaza van.

És a válaszokból nagyon is látszik hogy még csak tisztában sincsenek ezek a bénaságukkal!


Egy nem lúzer, régóta nem szűz F

2013. aug. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
65%
A nők nem a külsőre buknak,hanem a lóvéra.Régen a szépségemmel hódítottam,ma megveszem őket!:) 46/F
2013. aug. 6. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
77%

A nők a biztonságra buknak. Ma mi adja ezt meg?

A pénz.

akinek pénze van, van ideje, tud magáért tenni, így a külsőségekre is jut idő/energia.

Ennyire egyszerű.

Az előző jól szólt. Ma megveszi őket. Ilyen egyszerű

2013. szept. 4. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

de igen

tudom, hogy én vagyok béna :DD


most mi legyen?

2013. szept. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
27 éves vagyok és 25 éves koromban vesztettem el a szüzességem mert volt egy lány a sok közül aki esélyt adott nekem, belátott a külső mögé és észrevette a belső értékeimet. Ezzel a lánnyal vagyok már két éve. Sok lánynál próbálkoztam de hiába, most h van párom azok lányok próbálnak nálam próbálkozni akik akkoriban lekoptattak mert látják h boldog párkapcsolatban élek és vmit nagyon jól csinálok. Semmi esélyük, ha addig nem kellettem nekik most se keljek.
2013. szept. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Tipikus női viselkedés kedves 27/F válaszoló! Jól csinálod, sok boldogságot továbbra is! :)
2013. szept. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

Nem, nem gondoljuk. Nem mi támasztunk irreális elvárásokat a nők felé.

Ha majd lesz fölösleges pár millióm meg egy Porsche sportkocsim, akkor esélyes a barátnő...

2014. jan. 31. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!