Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jó pasi a 'Mentali...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó pasi a 'Mentalista?

Figyelt kérdés

Stílusra, személyiségre, külsőre..


kíváncsiság -


[link]


[link]



2013. aug. 4. 12:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Sármos náci.... szentem ronda xD
2013. aug. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem nagyon jön be..:/
2013. aug. 4. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

szerintem jó pasi, példaképem.

19/f

2013. aug. 4. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem bejön :) L
2013. aug. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Úgy alapjáraton nem az esetem, de az biztos, hogy , amilyen karaktert alakít,és ahogy hozzá a formáját az alapján van egy megnyerő stílusa. -szimpatikus.
2013. aug. 4. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Nagyon jó pasi!:)
2013. aug. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem a karaktert, akit alakít. Nagyon tetszik a humora, a stílusa, az ôszintesége.. minden. Szerintem eléggé sármos.:)

16/L

2013. aug. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Az a stílus amit alakít és a személyisége nagyon tetszik különleges egy pasi :) De valahogy más sorozatban szerintem jobb lenne nekem valahogy nem jön be ez a CBI-os történet.
2013. aug. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nekem ez a kedvenc sorozatom. Nagyon tetszik a karakter amit alakít nekem is. Tetszik ahogy más emberek gondolataival játszik, amikor szinte a semmiből meg tudja állapítani, hogy ő milyen ember, milyen érzései vannak, és igen szerintem egyáltalán nem csúnya sőt. :)
2013. aug. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Nagyon bírom!
2013. aug. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!