Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Mi a véleményetek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Mi a véleményetek az INTJ típusú nőkről? (lent)

Figyelt kérdés

Ez egy személyiségtípus, bemásolok egy kis "összefoglalót":


Hogyan bánjunk az INTJ-vel?


Készülj fel rá, hogy tényekkel támaszd alá a véleményed – vagy legalább valami jól hangzó indoklással.

Ne várd, hogy tiszteljenek téged vagy az álláspontodat, az INTJ tiszteletét ki kell érdemelni.

Állj készen, hogy elismerd, ha tévedsz. Az átlag INTJ többre becsüli az igazságot annál, hogy kinek van igaza. Vond vissza a hibás megállapításod és ismerd el a hibádat, és egy nagyon ésszerű embernek fognak tartani. Ragaszkodj a téves magyarázatodhoz , és azt fogják gondolni, hogy egy irracionális idióta vagy és mindent, amit mondasz, meg kell kérdőjelezni.

Próbáld nem ismételni magad. Az idegesíti őket.

Ne etesd őket hülyeségekkel.

Készülj fel a vitára. Az INTJ-k szeretik darabokra szedni az ötleteket és igazolni értékességüket. Még azokért a pontokért is harcolni fognak, amiket nem támogatnak ténylegesen, pusztán a vita kedvéért.

Ne téveszd össze a meggyőződésed erősségét az érveid erősségével. Egy INTJ nem kell, hogy higgyen egy nézőpontban, hogy érveljen mellette, vagy hogy jól érveljen mellette. Ezért több kell, mint buzgalom, hogy befolyásolhasd őket.

Ne lepődj meg a szarkazmusukon.

Emlékezz, hogy az INTJ a működő megoldásokban hisz. Rendkívül nyitottak a lehetőségekre, de gyorsan elvetnek bármilyen ötletet, ha az nem megvalósítható. Az INTJ elfogulatlansága azt jelenti, hogy hajlandók belegondolni egy ötletbe, azáltal, hogy szanaszét szaggatják. Ez megrettenti azokat az embereket, aki "ó"-kat, "nahát"-okat és tiszteletet várnak. A legnagyobb sértés, amivel egy INTJ egy ötletet illethet, hogy nem foglalkozik vele, mert ez azt jelenti, hogy még arra sem érdemes, hogy lerombolják. Ez azt is jelenti, hogy nem fognak csak úgy elfogadni bármilyen nézőpontot, amit előadnak nekik. A végső kérdés „Működik?” lezárja a vitát.

Ne várd, hogy az INTJ-t érdekelje, mit gondolsz róla. Már tudja, hogy egy arrogáns köcsög, beteges humorral. Közölni vele, ami nyilvánvaló, nem vezet sehová.


Ez a jellemzés egy humoros részlete, de szó szerint illik rám. Számotokra milyen benyomást kelt egy ilyen hölgy?

(tegyük fel, hogy fizikailag vonzónak találjátok) Félreértés ne essék, nem akarok ismerkedni, csupán érdekel:)

Korotokat legyetek szívesek odaírni.

(23/L)



2013. aug. 4. 13:44
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
Látom megtaláltad a tesztet.
2013. aug. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
21%
Már ne haragudj de ne mond már hogy az a 7 milliárd embert 7-8 féle tipusra be lehet osztani, ahogy ez az oldal csinálja. Azt gondolom az ilyen nőkről hogy idióták akiket könnyű manipulálni az ilyen hülye ezotériás cuccokkal meg hasonlókkal.
2013. aug. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 anonim ***** válasza:
20%

Az ilyen hülye pcsiákat igyekszem messziről elkerülni... ha tényleg ilyen vagy ideje lenne nővé válni.


Ez az INTJ-gondolom a magáról túl sokat képzelő, tizenéves kamasz lány rövidítése.

2013. aug. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/53 anonim ***** válasza:
21%

Annyiban kiegészíteném a dolgot, hogy az ezoteriát csak az ostoba emberek veszik komolyan...


Ez olyan, mint régen a babona volt.... a sok ostoba kitalált mindenfélét, hogy meglegyen a kifogás erre meg arra..

2013. aug. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 anonim ***** válasza:
87%

Én is a teszt szerint INTJ vagyok és nincs túl sok barátom (azt hiszem, tudom, hogy miért). De legalább szakmailag jól választottam.


Nem tudom, hogy milyen hatással lenne rám egy ilyen lány, mert még hozzám hasonlóval soha nem találkoztam.


# 2: De fel lehet, csak az egyén intelligencia szintje, tanult és később szerzett tulajdonságai árnyalják kicsit a képet.


# 4: Úgy szeretem én az ilyen mentalitást. Képzeld én is hiszek az "ezoteriában" valamilyen szinten és nem érzem magam butábbnak, mint a többi x millió ember a földön, akik különböző Istenekhez imádkoznak naponta.


25/f

2013. aug. 4. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/53 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudom szeretek igazából vitázni de amikor egy Nő elkezdene arrogánsan lekezelően beszélni na ott lenne az a pont h szia :) mert nekem ebből az jött le mintha ilyen felsőbbrendűnek próbálná a leírt személy bemutatni magát....meg sok hülyeség is van benne....nem érdekel mit gondolnak rólam mert tudom h arrogáns gyöérnek tartanak....na hagyjuk ezt mindenkinek számít a környezete véleménye, elismerése akár hogy is tagadod :) de ez csak egy a sok szar közül amit kiemeltem.....ne haragudj én messziről kerülnélek akárhogy nézel ki...22F
2013. aug. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 anonim ***** válasza:
55%

Az eleje nagyon tetszik,mert én is elvárom,hogy ha valaki téved,akkor beismerje,meg tudjon bocsánatot kérni (ez persze kölcsönös).

Meg a leírt vita stílus is tetszik.

Nincs vele semmi baj.

2013. aug. 4. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/53 anonim ***** válasza:
Ezt érdekes volt elolvasni mivel teljesen illik rám ez a leirás..pedig nem is vagyok nő.
2013. aug. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:

ezek a marhaságok nagyon jók, ha nem olvasná senki értelmesebb lenne, mert kár besorolni bárkit is, ismerd meg utána kell dönteni

ezekben ált. mindenkire illik belőle valami, így a logikus, akár egy horoszkópot olvasnál, bármi mást, ezt így találtál ki, ha jósolnak ugyan ezt csinálják, szóval tele van általánosságokkal,

amúgy az ilyennel előre vonok le olyan következtetést, mai helyből hülyeség

2013. aug. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 anonim ***** válasza:
Mi a pitsa az az INTJ?
2013. aug. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!