Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak szerintem unattraktívak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem unattraktívak az erdélyi magyar, illetve székely nők?

Figyelt kérdés
No offense,de kiváncsi vagyok,hogy kinek mi a véleménye erről :D 21/f
2013. aug. 4. 19:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
39%

Ha azt a szempontot nézzük, hogy nem majmolják a celeb világot, nincsenek felszilikonozva, biztos igazad van.

Unalmasnak nem mondanám és sémiképp nem butának és nagyképűeknek. Sokkal több Magyarországon az iskolázatlanság mint Erdélyben, a többség egyetemet végez.

Tovább nem is folytatom, mert teljesen más világ, de az biztos Magyarországon amennyi buta és elnyomott nő van sehol a világon, nem beszélve a genetikai selejtes pasikról.

2013. aug. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim válasza:
34%

Te kérdező nem is ismered az összes erdélyi magyar és székely lányt, ott is van átlagos és nagyon szép is, mint bárhol másut a világon.

Bár szerintem az Erdélyi magyar lányok szebbek mert ugy-e nekük nincs német(sváb, szász)ronda felmenőik,mint az anyaországi magyaroknak akik valljuk be , hogy a legrondábbak europában, ezt az egész világ tudja.

Tehát végeredményben több időt kell tölteni Erdélyben és akkor láthatod, hogy a székely , magyar és még román lányok közt is akadnak jóval szebbek mint magyarországon.


De persze egy anyaországi magyar ezt sose ismerné el, mert mindenki a saját országában élőket látja a legszebbnek. Amúgy a magyarországi magyar pasik is elég gagyin néznek ki. Pff akkor már ezerszer inkább egy Olasz, Görög vagy más mediterrán pasi mint egy magyar.

2013. aug. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
21%

Anyád pi...ros csizmája az unattraktív! :D

Persze ez nem sértés nyugi ;)


Azért hadd jegyezzem meg, hogy ha csak mondjuk statisztikai okokból is kérdezed, és egyben persze kijelented, hogy magánvéleményed szerint nem szemrevalóak (szépen szólva) az erdélyi és székely nők, bizony rosszul esik. :) Persze ez a te szubjektív véleményed, tiszteletben tartom, ki hogy látja a világot...

Nem tudom, arra gondolsz-e, hogy nagyobb részt (szerintem inkább a 17-18 feletti korcsoportban) természetesebbek és igen, kevesebbet adnak a naponta változó, idióta hóbortokra. Értsd: A foltos tükör előtt pucsít hányásszínű tigrismintás szakadt függönydarabokba bugyolálva 6 cm-es szivárvány műkörmökkel, hajvonalig emelkedő tetovált szemöldökkel, az öccsétől lopott retro napszemüvegben, kacsaszájjal, kék hajjal, 4 piercinggel az arcában + kettővel a hasában, 20 centis magassarkúban egy lepukkant, potyogó vakolatú szobában.

Ok, erős túlzás, és ott is mindenféle ember él, de azt hiszem tapasztalatból mondhatom, hogy kevesebb az ilyen női egyed. Sokakat nem izgat ez a divatőrület - talán őket nevezed unattraktívnak.

2013. aug. 14. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
szerintem nem gondolt semmi ilyesmire, de valóban létezik ez az "erdélyi menyecske" típus aki nem mindenkinek jön be. Hülyeség volt ilyen kérdést föltenni annyira szubjektív dolog.
2013. aug. 14. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Én székely vagyok de magyarországon születtem már és sokszor járunk haza. Kinézetben nincs különbség, mert ugyanolyanok, de a habitusuktól rosszul vagyok néha én is. :D De ez nem genetika, hanem inkább viselkedés.
2013. okt. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Én székely vagyok de Magyarországon születtem már és sokszor járunk haza. Kinézetben nincs különbség, mert ugyanolyanok, de a habitusuktól rosszul vagyok néha én is. :D De ez nem genetika, hanem inkább viselkedés.
2013. okt. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
Szerinted az erdélyi nők nagyon szépek. A székely lányok is. Valóban ahogy már leírták a habitus más, abszolút nem mű nők (persze van ilyenekből is de nem sok).
2017. dec. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Én már több mint 40 éve élek a Földön és tapasztalatból mondom, hogy az emberek szépsége lenyügözö.
2019. jan. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem is tök középszerűek. Majomfejük van kicsit. Meg ilyen csicskák, hogy konyhában robotolnak egész nap, le vannak maradva vagy 200 évvel. Dehát akinek ez kell...
2019. máj. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
59%
Ja meg kb semmi önbecsülésük, úgy nevelik őket, hogy a pasi megcsalhatja, verheti ezerszer is, de a nő az ne lépjen le, mert dz így van rendjén :D
2019. máj. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!