Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megcsaltam a barátomat. és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a barátomat. és nem tudom mit akarok. Mi legyen?! Ne oltsatok légyszi

Figyelt kérdés

Lassan egy hónapja hogy együtt vagyok a barátommal és megcsaltam...

Elkezdtem találkozgatni egy másik pasival és annyira szimpatikus volt hogy újra és újra találkozni akartam vele...és hát lefeküdtünk.

Most viszont úgyérzem nem tudok dönteni,és a barátomat sajnálom mert annyira rendes velem én viszont megcsalom..

Ilyenkor mi van? Mit tegyek?! Elmondjam a barátomnak vagy tartsam titokban?! A másikkal is olyan jól érzem magam és fogalmam sincs mit tegyek kivel legyek..

Lehet gyerekes vagyok de most ezt jól megcsináltam magamnak..

Ne oltsatok légyszi hanem segitsetek..

18/L


2013. aug. 4. 21:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem mi vagyunk szerelmesek, te tudod, mit érzel mindkettejük iránt. De az nem megy, hogy találkozgatsz mindkettejükkel, mert ha megteszed, egy szánalmas undorító izé leszel. Tartozol mindkettejüknek annyival, hogy választasz közülük, bár én simán el tudnám képzelni, hogy két szék közül a padra esel.

Megváltoztatni a történteket úgysem tudod, de két pasit hülyíteni egyszerre nem helyes, és szerintem te is jól tudod. Minél tovább húzod-halasztod a választást, annál rosszabb lesz.

2013. aug. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Lassan egy hónapja hogy együtt vagyok a barátommal és megcsaltam... "

Bäzmeg, te komolyan nem bírtál ki még négy hetet sem..? Ribè.

2013. aug. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
ahogy mondja a mondás : "ha egyszerre 2 embert szeretsz,választ azt,akibe utólag szerettél bele.Mert ha igazán szeretted volna az előzőt,nem szerettél volna bele a másikba."....;)
2013. aug. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
büdös riherongy, mondd el a barátodnak, remélem kidob.
2013. aug. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
pesti vagy? :D
2013. aug. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!