Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon Rémesen nézek ki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon Rémesen nézek ki? Ilyen rémes külsővel lehet barátnőm?

Figyelt kérdés
Kicsit kiállóak a füleim de abba már beletörődtem a hajam azért is hagytam ilyen nagyra. Legszívesebben levágatnám mert nem nagyon tetszik nekem sem ez frizura. Ezek mellet szemüveges is vagyok csak a képkészítéskor levettem mert szemüvegben rondábban nézek ki de szerintem így sem nézek ki valami jól. Szerintetek nagyon rémesen nézek ki? 17/F KÉP [link]

2013. aug. 4. 21:10
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem nézel ki rémesen, sőt...
2013. aug. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:

Sportolj és csináltass egy jó frizurát.

Márkás (Ray-Ban vagy más) szemüvegkeret, fényre sötétedő üveg és még menő is lehetsz

2013. aug. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
Igazából szerintem csak vágasd le a hajad, mert ezzel a sapival olyan mint hogyha egy bokrot próbálnál leszorítani a fejedről. Értem én hogy göndör a hajad de ez akkor sem jó így. Figyelj a tartásodra. Látom hogy ilyen hip-hop féle vagy de attól még nem kell ennyire kinyúlt pólót hordanod és simán lehet csajod. Remélem tudtam segíteni.
2013. aug. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
Nem vagy csúnya tök helyes vagy. A hajad is nagyon cuki :D szerintem biztos lehet barátnőd csak egy kis önbizalom kell és hidd el találsz valakit aki viszont szeret.
2013. aug. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
Te nézel ki rémesen? Akkor még nem láttál engem :) Nekem jobban eláll a fülem.
2013. aug. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:

Nem. De egy-két jó tanács: hagyd ezt a pózolást, és a jobb szemöldököddel is kezdj valamit, mert sokkal rövidebbnek tűnik, mint a másik.

Egyébként meg sem közelíted a rémeset, nyugi:D

2013. aug. 4. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
40%
Nem vagy rémes, csak egy gyökér kamasz, aki azt hiszi swag, és udvaroltat magának a gyik-en szal inkább szánalmas, nem rémes ;)
2013. aug. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
Jó hogy nem közelíted meg a rémeset, én vagyok a nők réme :D A lidérces álmaikban mindig megjelenek, ha nem hiszed, kérdezd meg tőlük :)
2013. aug. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:

Vágasd le a hajad inkább.

De amúgy aranyos kis fejed van:)

2013. aug. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
Csak nekem volt olyan érzésem, mintha hirtelen Dexter-t látnám tinédzser korába?
2013. aug. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!