Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon Rémesen nézek ki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon Rémesen nézek ki? Ilyen rémes külsővel lehet barátnőm?

Figyelt kérdés
Kicsit kiállóak a füleim de abba már beletörődtem a hajam azért is hagytam ilyen nagyra. Legszívesebben levágatnám mert nem nagyon tetszik nekem sem ez frizura. Ezek mellet szemüveges is vagyok csak a képkészítéskor levettem mert szemüvegben rondábban nézek ki de szerintem így sem nézek ki valami jól. Szerintetek nagyon rémesen nézek ki? 17/F KÉP [link]

2013. aug. 4. 21:10
1 2 3 4 5
 31/49 anonim válasza:
60%
Basz*meg te nagyon durván nézel ki XDD
2013. aug. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:

Tényleg rémesen nézel ki.

Kövezetek meg de ez a csúf igzság! Bocs!

2013. aug. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:

Szerintem hasonlitasz harryra a one directionbol;)

Szoval helyes vagy:)

2013. aug. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:

:DDD

Annyira hasonlít arra a 1directionos p**csre, mint mondjuk CRonaldora :D


Hááát, a szemöldököd tartsd meg legközelebb, meg vágasd le ezt a hajat, akkor emberi fejed lesz.

Most ugy nézel ki mint egy 16 éves kocsmatöltelék, tudod, akik 50 kilósak, igénytelen hajuk meg ruhájuk van, és iskola után/helyett a csocsóasztált támasztják és kva büszkék, hogy tudnak sneakelni.

2013. aug. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
szemöldököddel mit kezdtél hogy ilyen?
2013. aug. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:

A szemöldököddel a mi a lóf..sz történt? xD Azt növeszd vissza, menj el kozmetikushoz az normálisan kiszedi.

A Hajad meg vágasd le oldalt rövidre, felül zselézd fel, és máris nem tűnsz ki a tömegből:D

2013. aug. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:

Ilyenkor tudnék sikítófrászt kapni. Bocsi... Semmi gond veled külsőre az égadta egy világon... szomorú, hogy ilyen világban élünk, ahol ennyi önbizalomhiányos ember van.


23l

2013. aug. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:

Elég sokat ki lehetne hozni belőled, nem vagy menthetetlen, csak így jelenleg olyan kisugárzásod van, mint egy rakás szerencsétlenségnek.

Ha összeszednéd magad, kifejezetten jó pasi is lehetnél. Így mondjuk olyan 10/5.


22L

2013. aug. 24. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:

Figyelj! Hogy akarsz tetszeni másnak, ha te saját magadat nem szereted? Több önbizalmat! Járj sportolni! Hidd el a szépség belülről fakad! És hidd el magadról, hogy te is helyes vagy, mert ha jól érzed magad a bőrödben azt mások is fogják rajtad látni.

Egyébként nem vagy rémes. És lehet rajta javítani, csak ha te is akarod! Szerintem kezd belülről az átalakulást! Rajtad áll! 22/L

2013. aug. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
Amióta láttam a Hairt, én azóta a hosszuhajuakra bukok. De vágasd le mert a lányok 90% a nem erre buknak. A szemöldöködet milyért szeded ki? A fiuknak nem kell kiszedni. 14/l
2013. aug. 24. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!