Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt életed leginkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt életed leginkább filmbe illő pillanata?

Figyelt kérdés
Ami annyira abszurd volt, hogy ha mástól hallod, lehet el sem hiszed :D

2013. aug. 4. 23:38
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Itt nem írnám le, meg nem sok köze vana szerelem szex témakörhöz. :DDD
2013. aug. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
2013. aug. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Ha minden jól megy,akkor pár év és egy szitkom sorozat is kijön belőle,szóval inkább nem mesélek :D
2013. aug. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
amikor megtudtam, hogy ösztöndíjjal kiutazhatok külföldre 10 hónapra
2013. aug. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Az még várat magára.
2013. aug. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Pár hónapja késő este sétáltam haza, amikor belefutottam egy csapat cigányba. Megúsztam annyival, hogy a pénzem elvették, de ha nem őrzöm meg a lélekjelenlétem, valószínűleg ki is nyírnak. Bár nem szex téma, de igen csak filmbe illik. Az ember mindig azt hiszi, hogy ilyesmi csak másokkal történhet meg.
2013. aug. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

ahogy összejöttem a párommal.


- nem válaszoltál, hogy milyen érzés, hogy ilyen helyes pasid van... - (nem voltunk még együtt)

- de, mosolyogtam.

- igen?

- igen.

és mosolygás és csók (nem lehet jól leírni :D)

- biztos, hogy nem csókolóztunk még, erre emlékeznék.


(barátaink biztosra állították ,hogy mi csókolóztunk egy korábbi bulin, de hát nem voltunk olyan részegek ,hogy ne emlékeztünk volna rá)


19L

2013. aug. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha már ebben a témakörben van, és eddig túl sok ide illő nem jött, akkor írok egyet én..


Tavaly télen egy gyerekkori barátommal újra találkoztunk egy étteremben. Már a találkozó előtt beszéltünk párszor, és érződött, hogy több lesz mint barátság. Visszatérve az étteremre, egy kis beszélgetés meg kv után kimentünk egy tetőteraszra. Az addig beborult égen akkor egy kis résből elkezdett sütni a nap, mi pedig leültünk egy padra, aztán egyszer átölelt, magához húzott, és megcsókolt. (Életem első csókja)


Annyira nem nagy szám, de olyan kis romantikus-filmjelenet szerű volt. Na én ennyi voltam, joéjszakát!

2013. aug. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
26%

Hát ez tulajdonképpen nem az "én pillanatom" hanem egy kislányé. Olyan suliba járok ami egyben általános és középiskola is, így azért vannak kisebbek is a suliban. Tavaly a barátnőimmel (3-an) mentünk be a wc-re, szokás szerint kinyitottam az ajtót hogy menjenek előre és közben magyaráztam a még befejezetlen sztorimat amikor ők hirtelen ledermedtek és nagyra nyitott szemmel néztek keresztül az általam kitámasztott ajtón. Abbahagytam a történetemet és megkérdeztem hogy "Mi az?" Oda fordultam a lány wc csapjai felé és a döbbenettől csak annyit mondtam hogy "Úristen...o.o" A következő kép fogadott minket: Egy kislány az ajtóban éppen a lábához hajolva a szaros fenekét törölgette a csapokkal szemben. Elengedtem az ajtót, szép lassan becsukódott majd pár másodperc múlva előtört belőlünk a nevetés. Következő szünetben visszamentünk.

Szegény lányt barátnőim azóta is szarosnak becézik...:/


17/L

2013. aug. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Éjszaka volt,a Hold világitott csak s én elnéztem őt ahogy előttem lépdelt a pázsiton..kacéran hátranézett rám,levette cipőit s belépett a medence első lépcsőjére..ott sétált,bokáig a vizben,egymilliárd fénylő csillag alatt,egyik kezében a cipőivel,másikkal szoknyáját fogva fel,rám nézett és édesen mosolygott..vágy és néma igéret volt a szemében,én néztem őt,komolyan,merengve..és éreztem hogy ott és akkor nem cserélnék senkivel a világon..
2013. aug. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!