Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt életed leginkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt életed leginkább filmbe illő pillanata?

Figyelt kérdés
Ami annyira abszurd volt, hogy ha mástól hallod, lehet el sem hiszed :D

2013. aug. 4. 23:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Eszembe jutott egy abszurd barátnős sztori még pár évvel ezelőttről. Egyik nap átmentem a barátnőmhöz filmet nézni, szórakozni és egy jót beszélgetni. Később felajánlotta hogy aludjak nála, mondván hogy úgy sincsenek otthon most a szülők, így miénk az egész éjszaka. Bele is egyeztem a dologba, adott kölcsön pizsamát és egészen hajnalig fent is voltunk. Ezután kimentem a mosdóba, majd megszomjaztam és kisétáltam a konyhába hogy igyak egy kis vizet. Kinyitottam a hűtőt amikor megláttam a sötétben hogy a barátnőm valami dobozban turkál. Odamentem mögé és hülyeségből elkezdtem dobolni a fenekén. Röhögve folytattam a dobszólót, amikor a nagy dobolás közben oldalra néztem és megláttam a barátnőmet mellettem állva. Megdöbbenten állva abbahagytam a szólószámomat, ezután ijedt fejjel felállt a barátnőm húga, majd komolyan elsétált.


Ennél cikibb és abszurdabb dolog még életemben nem történt velem. A húgával azóta sem beszéltünk erről. ....De a barátnőm még máig is jót nevet rajta, pedig már nem mai sztori...:D


17/L

2013. aug. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Ó #11-es ez nagyon szép volt :"(
2013. aug. 5. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Tavaly ősszel ültem a Dunaparton és odajött hozzám egy pasi. Elkezdtünk bezsélgetni és tök érdekes dolgokat mondott. Aztán mondta hogy ő amíg jó idő van kint szokott aludni egy kis félszigeten ott nem messze. Aztán én így pár órás ismeretség után mondtam hogy ma vele megyek én is. Hazamentem hálózsákér meg cuccokért és éjjel 1-kor újra találkoztunk ugyanott és kimentünk a kis szigetre. Tüzet raktunk meg jöttek a vaddisznók :D és tök jól elbeszélgettünk, de tényleg csk ennyi. és nem is féltem hogy esteleg valami "cukrosbácsi", vagy baltás gyilkos az a csávó, de szerencsére nem volt egyik se. Ja és még a végén reggel elkezdett szakadni az eső mi meg jól eláztunk, meg a cuccaink is. Nem olyan nagy szám, de eddig mindenki kiakadt akinek elmeséltem.
2013. aug. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Megpillantottuk egymást a jelenlegi barátommal a bukott forgalmi vizsgám után a közlekedésügyi minisztériumban. Azóta boldogítjuk egymást. :D
2013. aug. 5. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim válasza:
Amikor először találkoztam az ország másik végében lakó barátommal , évek óta "csorgattam utána a nyálam" és szinte el sem hittem mikor ott állt előttem élőben és átölelt :)
2013. aug. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, akik a kérdésre vàlaszoltak :) jöhetnek még történetek :)
2013. aug. 5. 07:36
 17/23 anonim ***** válasza:
amikor megpróbáltam kinyírni magam
2013. aug. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Nem a Szerelem, szex témába illik, de...


Nézd meg a Fék nélkül c. filmet. Velem majdnem ugyanez történt meg, annyi különbséggel, hogy én is és a rendőr is gyalog futottunk, meg bujkáltam (csak nem a rendőrségen, hanem az árokban, este). Hihetetlen, de a rendőr még hasonlított is a filmben lévőben. Engem elkaptak, de végül nem lett belőle semmi. :D


A film nagyon sok részlete emlékeztetett az én "történetemre"... A részleteket nem mondom.

2013. aug. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, a részleteket esetleg privátban, ha érdekel.
2013. aug. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

#19


Igen, örülnék neki, ha leínád :)

2013. aug. 12. 23:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!