Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a komolyabb érzelmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a komolyabb érzelmi dolog nektek nők ha megcsókoltok vagy megöleltek egy pasit?

Figyelt kérdés
Azt mondta nekem egyik lány ismim, hogy neki a csók nem megcsalás, de ölelni nem ölelne meg senkit, mert az már komolyabb dolog nála. Most akkor itt nincs bibi valamiben a csajjal szerintetek?
2013. júl. 21. 09:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes... a csók egyértelműen intimebb. És megcsalás.
2013. júl. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem szokott ez a kettő valahogy együtt járni?
2013. júl. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
én megértem,mivel az ölelés már szívböl jön,a csók lehet snassz is ,csak úgy,érzelem nelkül.
2013. júl. 21. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha valakit megölelek, akkor őt szerethetem az én elgondolásom szerint szeretetből, mint egy barátot, vagy megölelhetem, mert éppen szülinapja vagy névnapja van és adok az arcára két puszit mondjuk, de ha megcsókolom, azt egyértelműen azért teszem, mert nem barátilag, hanem más módon érzek iránta, szerelemmel vagy éppen vágyom rá, testileg. Ergo a csók nagyobb dolog és adott esetben megcsalásnak számít.
2013. júl. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Ő arra mondta, hogy ha balhés a kapcsolata, nem fekszik le mással, de a csók még belefér. És az ölelésre mondta, hogy az már sok. Sírt nekem mikor mesélt, a dolgairól, mondtam neki, hogy most megölelném mert sajnálom, de mondta, hogy " nem lesz ebből baj? " szóval ezt nagy dolognak tartotta. Aztán másnap is sírt, megöleltem, de pár óra múlva már nem akarta, mert az sok volna. Nem túl zárkózott egy lány ilyenkor? inkább nő amúgy.
2013. júl. 21. 09:55
 6/18 A kérdező kommentje:
Amőgy szerintem is nagyobb egy csók, ez kétségtelen.
2013. júl. 21. 09:56
 7/18 anonim ***** válasza:
Mindkettő az. A megcsalás egyértelműen, az ölelés csak ha nem baráti érzelmek vannak mögötte.
2013. júl. 21. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
de ő még a megvígasztaló ölelésemet is el akarta utasítani amúgy. Pedig olyan rossz volt látni, hogy sír, de mégis ragaszkodik a párjához. Fura volt na. Legszívesebben csókokkal vígasztaltam volna. :P
2013. júl. 21. 09:59
 9/18 anonim ***** válasza:

amúgy miert akarsz ráakaszkodni,ha látod hogy a pasijat szereti ?már bocs hogy megkérdezem.

van egy olyan mondas :Rossz a rosszal,de még rosszabb nélküle!

2013. júl. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

te ugyanaz az ember vagy, aki feltette ezt a kérdést? http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__csaladfa_..


feltételezem igen, mert semmi köze egyiknek sem a családfa kategóriához...


Már ott is elmondtuk h akard ezt a lányt csókolgatni, mert nem véletlenül van a barátjával. Te magad is beláttad a végén, h nem 100as a csaj.


Szerintem az ölelés kevésbé intim, én külföldön élek és itt az a köszönés puszi helyett, a kevésbé jó ismerősökkel kézfogás(lányok is).

2013. júl. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!