Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kinek mi az ideálja? Külső és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mi az ideálja? Külső és belső szempontok alapján! Nemet és kort is!

Figyelt kérdés

2013. aug. 5. 13:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Külsőt tekintve nem vagyok idealista típus, a sötét hajon kívül nincs semmilyen kikötés.

Belső: legyen 100 százalékban megbízható és őszinte, ez a két legfontosabb szempont.

21F

2013. aug. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hogy is mondta Vin Diesel (Dom Toretto) a Halálos Iramban 6-ban? :D
2013. aug. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Belső: legyen humoros, törődő, kedves, intelligens.

Külső: legyen sportos, öltözködjön igényesen.

Legyen minimum 17, (max 19)

16L

2013. aug. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Külső ideálom a vékony lányok! Feszes kar, láb, popsi, cicik(c kosár)!

Haj, szem szín sötét, bőr kissé barna(tehát nem hófehér, de nem is capucchino!)


Viszont az egészet elronthatja az arc! Általában az arc fog meg egy lányon elsőre, ha ez tetszik, nem is érdekel semmi más! Legyen odaadó, kedves, önzetlen, szorgos, csinos, és hogy idézzek az előttem szólónak! :)


20% angyal, 80% ördög és ha rám néz, a tekintete legyen olyan, amivel átlát az összes baromságomon!

2013. aug. 21. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Külsőre nekem a picit macis (tehát nem dagadt disznó), szakállas, hosszú hajú metálos srácok jönnek be. :)

Belső: legyen intelligens és értelmes, művelt, figyelmes, odaadó, tudja, mit akar, és szeressen.

2013. aug. 21. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Külsö: nincs az a kimondott ideálom,de általába a sötétebb haj szín tetszik,szem kék vagy zöld, legyen magas mert én is az vagyok,ne legyen gebe, széles váll a gyengém. Kis pocak sem zavar.

Belső:megbízható,vicces,jó társaság,ha szükségem van rá akkor 100%-ban álljon mellettem,

2013. aug. 21. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én olyan vagyok mint a 3. válaszoló írt amúgy valami hasonlót várnék el én is egy lánytól. 17/f
2013. aug. 21. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Belső: Kedves, őszinte, a többi ráadás

Külső: nekem nem számít igazán csak ne legyen annyira ronda! :)

2013. aug. 21. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Belső: humoros, de nem (túl) bunkó. kedves, figyelmes, okos, tapasztalt, hűséges, őszinte, bátor, legyen önbizalma, ne akarjon megváltoztatni!


Külső: szinte mindegy csak látszon rajta,hogy jól érzi magát a bőrében, persze ne legyen 100 kg.. ami a srácnak jól áll :)

De szerintem szexi a borosta, és valakinek a szakáll is jól áll.

És a magas srácok nagyon bejönnek külsőre, ez a gyengém..

de ha valaki vékonyabb de nagyon jó a kisugárzása vagy megvan benne az a vmi akkor észre sem veszem a külsőjét.:)

2013. aug. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Jaaés: 17/L
2013. aug. 21. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!