Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért gondolják a lányok hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért gondolják a lányok hogy ha összejönnek valakivel az már nem lehet a barátjuk?

Figyelt kérdés
tehát, hogy jó baráttal nem akarnak járni? velem is volt ilyen, konkrétan az, hogy közölte az illető csaj, hogy azért nem szeretne járni velem, mert túl jó barátok lettünk, de amugy be jövök neki... ez szerintem hülyeség, csak én gondolom így? mert én attól még hogy idővel szakítok, el tudom fogadni őt (jó)barátnak... szerintetek?
2009. okt. 25. 19:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert utána nem sokan tudnak úgy gondolni rá, mint barátra. Pedig lehet, csak sokaknak nem megy. Nekem eddig ez még nem volt gond.
2009. okt. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ja, ez eddig nekem se volt gond, és nem is tudom, hogy miért gondolják ezt...
2009. okt. 25. 19:46
 3/12 anonim ***** válasza:
69%
Mert ez a természet egyik nagy törvénye, nincs mit tenni ellene.
2009. okt. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%
ezt nem gondolják hanem érzik. a lányok többsége belehabarodik abba akivel összejön pláne akkor ha tiltott gyümölcs vagy csak egy alkalomról volt szó. ezért vagyunk mi nők, ti meg férfiak attól hogy ilyen "nem értem, miért zúgnak belénk, mikor csak szexről van szó" kérdéseket tesztek fel:)
2009. okt. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert a szakitás azzal járj általában, hogy valamelyik fél megcsalja a másikat, megbántja, nemtörödik vele, kiszeret belőle...

Na és ebből lesz a nagy veszekedés és szakitás...

És utána már nem lesztek barátok, talán még köszönni se fogtok egymásnak! Pedig még a kapcsolat elött nagyon jóban voltatok!

Na és ezt nem akarják a lányok elveszíteni!:)

2009. okt. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én mondjuk másfél évet jártam exemmel mióta vége van a kapcsolatunknak azóta is állandóan össze járunk beszélgetni, kinek ki tetszik? milyen volt a buli? Mi történt veled? mindent megosztunk egymással! és egyszer se csókolóztunk vagy feküdtünk le egymással a szkítás után. Úgyérzem ő a legjobb barátom ! :)
2009. okt. 25. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
utolsó! és egész hátralévő életedben rá fogsz gondolni a férjed mellett ha csak nem ő lesz az
2009. okt. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Egy férfinek soha nem lesz a legjobb barátja egy nő, mert bele fog esni, ugyanúgy fordítva. Ez ellen nincs mit tenni.
2009. okt. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

erről egy mondás jutott eszembe: Ha szakítás után a barátság megmarad, sose volt igazi szerelem!


És ebben van is igazság nem is kevés

2009. okt. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Sztem attól h barátok vagytok a csajjal még összejöhettek. Én akkor nem tudnám barátként kezelni a pasit ha már egyszer jártunk, onnantól vége a barátságnak is, a kapcsolattal együtt.

21/L

2009. okt. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!