Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért gondolják a lányok hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért gondolják a lányok hogy ha összejönnek valakivel az már nem lehet a barátjuk?

Figyelt kérdés
tehát, hogy jó baráttal nem akarnak járni? velem is volt ilyen, konkrétan az, hogy közölte az illető csaj, hogy azért nem szeretne járni velem, mert túl jó barátok lettünk, de amugy be jövök neki... ez szerintem hülyeség, csak én gondolom így? mert én attól még hogy idővel szakítok, el tudom fogadni őt (jó)barátnak... szerintetek?
2009. okt. 25. 19:42
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
szerintem akkor is hülyeség, de akad itt-ott elvétve némi igazság is. kösz a válaszokat... :)
2009. okt. 25. 22:42
 12/12 anonim válasza:
Én 13 évesen jártam valakivel... (nem volt komoly csak oan játék féle :D) Csókolóztunk max ez volt a legkomolyabb naon megbántottuk egymást egyszerre :) De az egyik legjobb barátom igaz már gimibe járok ő meg még általánosba... De még csajozási tanácsokat is ad :D
2009. okt. 27. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!