Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők! Határozott férfi kell?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Határozott férfi kell? Valahogy úgy érzem nem tudom megemészteni mikor nyafog vagy kérlel egy férfi .

Figyelt kérdés
Persze hogy nem lehet acélból a férfi ember sem ,de azért ő legyen a határozott , aki kézben tartja a dolgokat .

2013. aug. 5. 21:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is a határozott férfiakat szeretem..
2013. aug. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%

?? és ez most,, lényegében mi a kérdés?


Nem biztos mindenki egy nyafogós, síró pityogó (lélekben) kisfiút szeretnem,, ez úgyis a kémián múlik, nem így direkt tulajdonságok alapján..


"ahaa, na lássuk csak izmos pipa,, festett haj pipa,, igen mmm, hosszú haj....nincs pipa,,"

2013. aug. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%
én meg az is vagyok. :) de most nincs párom, így ne is próbáljatok rám kattintani csajok. pedig őrülten jó vagyok az ágyban, és nem csak ágyazáskor. :D
2013. aug. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
amúgy meg nálatok lányoknál nem lehet tudni hol a határ amikor már uralkodásnak veszitek, vagy sem ha a férfi határozott. mert az sem jó ha mindent megmondanak nektek sem nem? akkor hogy is van ez?
2013. aug. 5. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ez most csak úgy eszembe ötlött ,hogy mennyire nem szerettem a szituációkat mikor gyengeséget és nagy mértékű határozatlanságot láttam azon a férfin akiért nagyon oda voltam amúgy . Az a lényeg ,hogy leessen nekem ,mennyire nem is felelt meg az a személy a számomra és milyen hülyeség vett rajtam erőt annó .


Sokszor a nők érettebbek , az az érzésem .

2013. aug. 5. 21:52
 6/10 anonim ***** válasza:
Lehet ilyen is persze.
2013. aug. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát ,nem is tudom 4-es . A lényeg hogy ebben a nagy egyenlőségben azért maradjanak meg a szerepek . A férfi legyen határozott , persze abban sincs azt hiszem gond ,ha együtt erős a férfi és a nő , az mégjobban összeköti őket . Én amúgy kicsit szeretek is anyáskodni , nincs is abban kivetni való hogy a nő karjaiban menedékre leljen a férfi ,de csak néha néha , aztán szépen emberelje meg magát .
2013. aug. 5. 21:57
 8/10 anonim ***** válasza:
42%

Te ne akarj anyáskodni az pszichológiai szempontból nem jó. ha a férfi is vágyik ilyesmire akkor még nem nőtt fel érzelmileg teljesen, ez senkinek nem jó. lehet valamire mondani, hogy cuki amikor kibújik belőle a gyerek, de érzelmileg nincs minden okésba akkor.

De döntsd el: Kellek, mint határozott férfi vagy sem? :)

2013. aug. 5. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
most megsértődtetek vagy mi?
2013. aug. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nálam határozottabb semmiképp nem kell, mert tuti megpróbálna elnyomni, vagy még ha nem is akkor is rosszul érezném magamat a közelében... szóval nem.
2013. aug. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!