Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érett nők (20+)! Miért olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érett nők (20+)! Miért olyan meglepő ha egy férfi nem akar komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Mostanában egyre többször flörtölnek velem a lányok, meg ismerkednek (tehát, nem én "kezdeményezek" - bár mostanában változtattam az öltözködésemen, s a viselkedésemen is, de nem a csajok miatt), s én már a legelején tudatom, hogy csak baráti kapcsolat lehetséges, mert most nem akarok komoly kapcsolatot, erre mindíg úgy meglepődnek. Ez miért van?


21F


2013. aug. 4. 19:31
 1/3 anonim ***** válasza:

20+ az még nem igazán érett nő :D


baráti kapcsolatot mondasz nekik? egyáltalán mit értesz ez alatt? mert nem mindegy, hogy az értik belőle, hogy csak randizni akarsz max, de mást nem, vagy azt értik, hogy szexre kellenek, különben meg húzzák el a csíkot..

2013. aug. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet olyan jeleket küldesz feléjük, amiből az jön le, hogy akarsz valamit, vagy mert túl barátságos vagy. Velem az utóbbi van. Nagyon jól el tudok lenni az illetővel, aztán kiderül, hogy ő azt hiszi én akarok valamit. Túl barátságos vagyok velük és nyitott azt hiszem.
2013. aug. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
a 20+ még igencsak lányok kategória.. az "érett" kifejezést a 40+ korosztályra szokták érteni
2013. aug. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!