Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Haragszik rám a barátnőm? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Haragszik rám a barátnőm? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ma találkoztam a barátnőmmel, minden nagyon jó volt, jól éreztük magunkat, viszont a végén eléggé elszúrtam a dolgokat. Veszekedtünk egy sort, szóba jött mindenféle, szakítás és egyéb "kellemes" dolgok. Én szúrtam el. 1 éve vagyunk együtt, még a kapcsolat elején kicsit túl sokat ittam és más lánnyal lefeküdtem. Ma szóba jött mindenféle, elkezdtünk bizalmas dolgokról is beszélni, így gondoltam, hogy elmondom neki ezt is, hisz mar lassan egy éve furdalta az oldalamat az, hogy nem voltam vele őszinte. Nagyon kiakadt, főleg azon, hogy ez egy év után mondtam el neki. Megértem őt, tényleg hülye voltam. :/ szakítani akart velem,és mondta, hogy most elmegy es hagyjam békén. Elindult haza, de én utánamentem, átöleltem és mondtam neki, hogy bocsásson meg, viszont ő szinte kitépte magát a karjaim közül. Itt nem bírtam tovább és elkezdtem sírni. Nagyon gáznak éreztem magam, de kijött belőlem. Hazamentem, de az idegességtől majdnem megőrültem, a gyomrom is össze volt teljesen szorulva. Este 7 óra körül gondoltam, hogy elmegyek a barátnőmhöz, hátha szóbaáll velem. Szerintem életemben nem izgultam annyira, mint mikor be kellett csöngetnem hozzá. Végülis ajtót nyitott, nem volt mérges, olyan közömbös volt velem. Kihívtam az utcára, de ekkor eléggé beszólt, mondta, hogy "miért vagy itt? Épp nincs csajod, akivel az ágyban lehetnel?". Vettem a célzást, elköszöntem tőle, mar indulni akartam, mikor bocsánatot kert a beszolasaert. Végülis kijött az utcára, es milliószor bocsánatot kertem. Ő nem szólt semmit, csak néha bólintott, én meg csak mondtam, mondtam, mondtam. A végére úgy tűnt, hogy akkor minden rendben es megbocsát. Mondta is, hogy neki ez rosszul esett, es reméli, hogy nem lesz több ilyen. Olyan boldog lettem, megint úgy tűnt, hogy minden a régi. Hazakisertem, majd az ajtóban meg akartam csókolni, de a fejet elforditotta. Nem mondott semmit, csak kínos csendben álltunk egymással szemben, majd mondtam neki, hogy akkor menjen vissza a lakásban, nehogy megfazzon. Visszament, én meg gomboccal a torkombam hazaindultam és a tortenteken ragodtam. Vajon miért nem akart megcsokolni? Haragszik még? Vagy mi lehet a baj??? Mindent megpróbáltam, és úgy tűnt, hogy nem haragszik. De mégse akart megcsókolni. Azon gondolkodtam, hogy elhívom egy romantikus találkozóra, de már előre felek, hogy visszautasitasok sors fog rám várni... 21/f
2013. aug. 5. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Holnap újra menj el hozzá és beszéljétek meg. Mond meg neki, hogy szívből sajnálod amit tettél, neked csak ő kell. Mindenki követ el hibákat te is, ő is. Képzeld magad a helyzetébe és szégyeld el magad! Ezek után örülj, ha szóba áll veled, de kívánom, hogy lépjetek túl rajta és éljetek boldogan! Legközelebb okosabb légy.
2013. aug. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ehhez idő kell neki.Szíven ütötte a dolog. Gondolom most nem bízik benned annyira. Hívd el szerintem egy randira. Adj időt neki, és bizonyítsd be, hogy csak ő az egyetlen neked. Használd a fantáziád.
2013. aug. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!