Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A meleg fiúk szoktak pityeregn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A meleg fiúk szoktak pityeregni? Mert ők biztosan érzékenyebbek, lányosabbak. Sírni is szoktak néha?

Figyelt kérdés
2013. aug. 6. 00:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
A meleg fiúk nem lányosak.
2013. aug. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nemigazán szoktam. Érzelmesebb vagyok, nem érzékenyebb..
2013. aug. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nekem két meleg ismerősöm is van, és mindkettő lányos.
2013. aug. 6. 01:01
 4/15 anonim ***** válasza:

mert még fiatalok.

a melegek kemények okosabbak mint a heterok és az eszükre hallgatnak

2013. aug. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Jaa, vagy úgy! :)
2013. aug. 6. 01:10
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Shhh megsúgok egy titkot, nem csak a meleg fiúk, de a heterók biszexek, aszexuálisok, sőt még a kőkemény fekete rapparek is szoktak sírni... De psszt, ne mondd el senkinek, mert a világ rendje felborul, ha kiderül,hogy a hímneműek is érző emberi lények.
2013. aug. 6. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem. Tény hogy érzékenyebb lélek vagyok, de nem hatódok meg minden sz*ar romantikus filmen meg ilyesmi...
2013. aug. 6. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk bőgőmasinák!

S kérlek ébredj fel, mert annyira el vagy altatva hogy hú...

2013. aug. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
barátom miatt sírtam már. sőt amikor elmondtam a családomnak hogy meleg vagyok, akkor is elsírtam magam. meg amikor magamnak bevallottam akkor is. többre nem emlékszem
2013. aug. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok elaltatva, csak érdeklődöm, hogy hogy is van ez. De akkor lehet csak az én fantáziámban jelenik meg egy magát könnyen - persze nem nyilvánosan - elsíró fiú képe.
2013. aug. 7. 00:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!