Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk és férfiak! Valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk és férfiak! Valaha megházasodnátok és?

Figyelt kérdés

...EGY nő mellett öregednétek meg és hűségesek lennétek?


(Tegyük fel hogy megtaláljátok azt az embert, akivel ez elképzelhető).


Kort kérnék! Köszönöm!

(A kérdés hülyén hangzik, de nem engedte másképp feltenni. Így szólt: El tudjátok képzelni, hogy valaha megházasodtok, egy nő mellett öregedtek meg és hűségesek lesztek?)


2013. aug. 6. 11:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A házasságban is lehet jól működni, feltéve ha két fél megérti egymást, megadják egymásnak a tiszteletet, bizalmat a kellő szabadságot :) Ha sikerül megvalósítani ezeket önzetlenül a másikért, akkor kiváltképp senki sem érezné hogy meg van kötve. Házasan és a nélkül is lehet boldogan élni valakivel ez csak hozzáállás kérdése! 19/F
2013. aug. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Egyetértek Veled, 19 F! :)
2013. aug. 6. 12:00
 13/18 anonim ***** válasza:
Persze.
2013. aug. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én sosem értettem azokat,akik egyből a válással jönnek.

Ha valakivel már odáig jutnék,hogy házasság,akkor már fel se merülne bennem,hogy el is válhatunk egyszer,mert szeretem annyira,hogy nem látok rá esélyt.

18/F

2013. aug. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Igen és lassacskán már kéne is valaki akivel összeházasodhatok. Templomi esküvő viszont kizárva.


Abszolút kiállnék mellette, ha tényleg olyan, hogy a szeretnivaló dolgok túlsúlyozzák a nem túl pozitív tulajdonságait. Bár, ha meg nem ilyen, akkor értelemszerűen nem is jönnék vele össze.


25/F

2013. aug. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én biztos nem házasodnék. Pár év boldogság után sok év veszekedés és a másik kizsákmányolása gyakran előfordul.
2013. aug. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
"akkor már fel se merülne bennem,hogy el is válhatunk egyszer,mert szeretem annyira,hogy nem látok rá esélyt. " na igen...dehát ezt előre sosem lehet tudni
2013. aug. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Igen. Meg is van, akivel, sokszor szóba is kerül, hogy ha lesz rá mód, összeházasodunk. Hűség természetes, megöregedés meg mellette tán annyira nem is fog zavarni, vele még azt s nevetve éljük majd meg szerintem :)


Maga házasság egyébként nekem is pl nem azért fontos, hogy kisajátítsam, vagy egyéb hasonló. Vagy mert "kötelező" társadalmilag. Egyik sem motiválna rá magában. De amit jelent az egész, bár nem vagyok vallásos, azt fontosnak tartom. Akkor sincs megkötözve a kezed ha házas vagy, egyszerűen még egy szállal összekötitek az életeteket. Szerintem kár ettől félni, mióta vele vagyok, én sem teszem.


24/F

2013. aug. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!