Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket nem idegesít, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem idegesít, hogy az első ismerkedéskor már rögtön azt kérdezik, hogy mi a végzettséged, és mivel foglalkozol?

Figyelt kérdés
2013. aug. 6. 13:01
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
pasik kérdeznek ilyet
2013. aug. 6. 13:12
 12/21 anonim ***** válasza:
64%
Jó akkor ez esetben ne várd meg míg megkérdezik, hanem mondd el még az elején magadtól.
2013. aug. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

az elég hülyén venné ki magát, hogy:

Szia, ez meg az a végzettségem... :D

2013. aug. 6. 13:16
 14/21 anonim ***** válasza:

nem, mivel igy többet lehet megtudni a másikról. Az emberek java része általában olyannal foglalkozik, amit szeret. Aki nem, az valószinűleg lustaságból választott szakmát, és mindegy volt neki, hogy mit fog csinálni.


De ha te jobban örülsz annak, ha valaki azt kérdezi, hogy "csá, tangát hordasz, vagy franciát?", akkor hajrá.

2013. aug. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
én büszke vagyok a szakmámra, mert nem hétköznapi, és nem csak úgy választottam!! de ha valaki az alapján ítél, van-e diplomám, vagy nincs, az keressen magának olyat, és belül szét is nézhetne. Mert így nem nagyon fog magának találni senkit az ilyen ember. Mert már ítélkezik.
2013. aug. 6. 13:20
 16/21 anonim ***** válasza:
#12 vagyok. De miért az mellett még a pályaválasztási indokaidat is elmondhatod, sőt esetleg ha van szakma is a kezedben de nem abban dolgozol akkor fejtsd ki, miért nem? :)
2013. aug. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

nem idegesít. szeretek erről beszélgetni, ismerkedés legelején ez egy nagyon jó téma. megismered kicsit a másikat, ennek hála picit belelátsz a mindennapjaiba és az érdeklődési körébe... mivel jobb esetben olyasmit tanul/dolgozik, amit szeret.

az más kérdés, hogy lenéznek azért, mert nincs diplomád. az ilyennel nem kell foglalkozni. én spec ugyan felsőoktatásban tanulok, de azért nem néznék le senkit, mert befejezett egy szakközépet, és nagyon profin csinálja azt, amit csinál. ha őt ez teszi boldoggá... erről lehet sokat beszélni, miért választotta, milyen ezzel foglalkozni, örül-e a döntésének, stb. sokat megtud így az ember a másikról, na. és jó indításnak is. szerintem.

2013. aug. 6. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 The Other ***** válasza:

Szerintem is az "alapkérdések" között van, hogy az illető mivel foglalkozik, mivel ismerkedéskor innen lehet a legjobban elindulni. Elvégre a mindennapok nagy részében ezt csinálja...


Például lehet, hogy egy helyre jár(ta)tok és akkor lehet a közös ismerősökről/dolgokról beszélni. Ha egy lány állatorvos asszisztens, akkor biztos szereti az állatokat és már ez is elviszi az ismerkedést valamerre. Természetesen az bunkóság, ha valaki úgy nyit, hogy "helló hány éves vagy, van diplomád? Miért nincs?", de azokért nem is kár...

2013. aug. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Hogy tudtam, hogy ezzel a kérdéssel csak egy újabb a nők/férfiak lenézik azt akinek nincs diplomája vitát akarnak elindítani..:D
2013. aug. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Ennél már csak az nyilvánvalóbb, amikor a lány rákérdez hogy mennyi pénzt keresek.

Ennyit arról, hogy nem felszínesek és nem anyagiasak a nők.

2013. aug. 6. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!