Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha elástam magam egy csajnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elástam magam egy csajnál elég ügyesen, rögtön, első benyomásként, akkor hogyan tudnám helyrehozni? (részletek lent)

Figyelt kérdés

tavaly tavasszal felfigyeltem egy lányra a suliban.. nyár elején teljesen véletlenül megtaláltam facebookon. Ismerősnek jelöltem, visszaigazolt, de sose volt fent akkor mikor én, ezért óvatosan megkérdeztem levélbe, hogy ha lesz írna-e, aztán mikor írt nem voltam itthon, ezért arra jutottam hogy megpróbálom offline-ba randira hívni. Megnézte a levelet, de (természetesen) nem válaszolt. Most év elején mikor fent volt bocsánatot kértem, el is fogadta, de suliba ha elmegyünk egymás mellett, rám se néz (mintha direkt csinálná). Egyszer volt, hogy háttal állt, elmentem mögötte, mert a folyosó másik felén volt dolgom, visszanéztem rá, akkor nézett, de amúgy esélyt se ad még arra se hogy köszönjek neki.


Igen, tudom, hogy már az elején nagyon elcsesztem... hogy személyesen kellett volna odamenni hozzá, de akkor még nagyon antiszociális voltam és barátnői miatt nem mertem..

Azóta volt 3 barátnőm, de valahogy végig ő tetszett, van valami a megjelenésében (másban nem lehet mivel nem ismerem), ami nagyon megfog.


Hogyan hozzam helyre, hogy aztán tiszta lappal indulhassak?

17/f


2013. márc. 27. 21:10
 1/6 TheHutyutyu ***** válasza:

Végre egy értelmes kérdés:

Szóval ahogy elnézem te szerintem egyáltalán nem tettél semmi rosszat a csaj ellen, és a csaj semmibe vesz téged, Ez az én véleményem de szerintem hagyd ott a fenébe a csajt, mert meg sem érdemled őt!

Hidd el majd lesz másik aki jobban megbecsül téged!

TheHutyutyu voltam szia!

2013. márc. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem most lépj be facebookra kapcsolat törlése..

és keress olyan lányt aki nem iylen bunkó.

2013. márc. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha normális lenne, akkor minimum köszönésre adna esélyt, de akár arra is, hogy tisztázd a helyzetet. Inkább keress másvalakit, szerintem jobban jársz, ne pocsékold ilyenre az idődet.
2013. márc. 27. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most lesz húsvét, keresd meg a lakásán.
2013. márc. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem értek egyet a többiekkel. A nem az nem. Jó, adhatna neked esélyt, de ha elsőre nem vagy neki szimpatikus, úgysem lesz belőle semmi. Meg gondolom kellemetlen neki a helyzet, azért kerül.
2013. márc. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nagyon rendes tőled hogy megpróbálnád helyrehozni, de szerintem nincs is mit. Úgy gondolom semmit nem rontottál el, sokan kérnek randit az interneten, volt egy barátom aki nem az iskolában vagy máshol hanem chaten hívott el de nincs ezzel semmi probléma. Keress egy másik lányt, lehet ha őt jobban megismernéd nem is tetszene neked igazán :) Sok sikert
2013. márc. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!