Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, osztjátok Fruzsi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, osztjátok Fruzsi álláspontját a pasikról? Fiúk, ti hogyan vélekedtek erről?

Figyelt kérdés
[link]
2013. aug. 6. 15:40
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudná? Évek óta egyik gazdag öreg farkáról a másikra járt.
2013. aug. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tényleg? Nem is tudtam.
2013. aug. 6. 15:43
 3/8 anonim ***** válasza:
Nézd meg a többi interjúalanyát ennek a faszinak. Régen a Jujj.hu-nak dolgozott most nem tudom. Kiszel Tünde, Aneglina Crow stb. található a választékban.
2013. aug. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egy tipikus beképzelt, öntelt, anyagias ostoba nő véleménye. Magyarán szólva bullshit.

Amelyik lány meg a magáénak érzi, arról ugyanaz a véleményem.

2013. aug. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én ezt a csajt úgy megdugnám mint eddig soha,Aztán más lenne a véleménye
2013. aug. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

akkor a Fruzsi sz*opjon le egy lakótelepnyi 40 évesen fószert, nekem mindegy...

tipikusan az a csaj aki nagyon érettnek hiszi magát, közben nagyon sok szituációban kimondottan gyerekes. süt róla a nagyképűsség! tény, hogy nagyon szép lány, de az ilyeneket messziről el kell kerülni. egy ilyen lány olyan mint egy taposóakna: látatlanba élesíted, majd darabokra szed. undorító kis tévés ku*rva. miért nem sz*opja inkább az Andy Vajna fa*rát? szerintem az épp elég csekket fizetett már be...

2013. aug. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. aug. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igaza van, sok mai pasi pffff,a csoporttársaim legnagyobb része olyan életképtelen balf_sz,hogy ihgj,tipikus WOW-s külső,és jövő kép nuku,28 évesen nem dolgoznak meg 24 évesen mert minek,mellette ahogy kinéznek huhh.A mai pasikban sajnos nincsen kraft se élet nem FÉRFIak.Én csak látom,pedig egy komoly mérnöki szakon vagyunk ahol nem minimálbért lehet keresni már egyetem alatt is.
2014. nov. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!