Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket is zavarnak az itteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is zavarnak az itteni moderátorok? A legtöbb kérdésembe beleszólnak, vagy törlik azt. Szólás szabadság van nem?

Figyelt kérdés

2013. aug. 6. 20:43
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
"ha megqrtam a lovat lesz-e kenatur" :DDDDDDD besírtam.
2013. aug. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
83%

Valószínűleg okkal törölték a kérdést.

Ha én olyan kérdést látok, amit már feltettek, ami rossz kategóriában van, vagy ami bármilyen embercsoportra nézve is offenzív vagy degradáló vagy pejoratív, gondolkodás nélkül jelentem. Igen, ekkora sggfej vagyok.

2013. aug. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Nekem is törölték már nem eygszer a kérsésem pedig semmi olyat nem írtam.. Én sem értem néha, hogy miért teszik!
2013. aug. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
44%

# 12


A kis neoliberál. Az új világrendben imádni fognak. Ha elég törtető vagy még Zuroff bácsi első tisztje is lehetsz majd...

2013. aug. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
14-es tiszta Xeno :D
2013. aug. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
A 16os válaszoló a király!
2013. aug. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Engem nagyon idegesítenek.Törölgetnek mindent a semmiért.Csak azért csinálják hogy elhitessék magukkal hogy milyen komoly munkát végeznek!!
2013. aug. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
79%
Ja, tisztára. Xeno is egy kibszott nagy kisebbségi komplexusos istenszindrómás hülyegyerek :D
2013. aug. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

10-es: ezt így nem tudhatjuk, miért törölhették, mindenesetre nekem a kérdésből önmagában nem derül ki, mit akartál kérdezni. Volt még magyarázatod is a kérdéshez?


Engem nem zavarnak a moderátorok. Talán egyszer volt, egy olyan válaszomat törölték, ami szerintem helyénvaló volt, talán a homoszexualitást neveztem benne betegségnek, ugyanakkor azt is írtam, nem kell őket elítélni ezért, mert nem tehetnek róla. Ezzel szerintem nem sértettem senkit, amúgy más gondra nem emlékszem.

2013. aug. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
És ez miért nincs még mindig törölve tisztelt adminok????
2013. aug. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!