Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A telefonján az én fotom van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A telefonján az én fotom van beállitva háttérképnek szerelmes belém?

Figyelt kérdés

Van egy pasi 2 honapja ismerkedünk, jol megvagyunk, de még sose mondta h szerelmes belém vagy ilyesmi.

Megkért egy hete küldjek neki át fotot magamrol. Erre rá pár napra látom hogy az én fotom (egy egyszerü foto mégcsak nemis szexi) van beállitva neki háttérképnek.

Ez jelent valamit?


2013. aug. 7. 03:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt mindenképp, hogy szívesen lát téged. :)

Az érzéseit biztosan látod a viselkedésén, gondolom 2 hónap alatt túl vagytok pár találkozáson, azokon lehet leszűrni, hogy tényleg oda van-e a srác. :)

Ha figyel rád, érdekled, kedves, esetleg zavarban van és újra és újra talizni akar, akkor...;)


21/l

2013. aug. 7. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

És ha megkérdeznéd?

Az biztos, hogy fontos vagy neki.

2013. aug. 7. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!