Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 2 éve szerelmes vagyok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 éve szerelmes vagyok egy lányba aki heteroszexuális, mit tegyek? 21L

Figyelt kérdés

2 éve nagyon tetszik nekem egy lány, akivel igen jó a kapcsolatunk, de csak mint barátsag. (Pont annyi idős mint én, 21 éves) Roppant kedves teremtés, gyönyörűnek tartom, rengeteg a közös témánk és mindig megbízhatunk a másikban. Gyakran csinálunk közös programokat és mindig remekül mulatunk.


Sajnos próbáltam lebeszélni magam a dologról, de az ismeretségünk alatt egyre jobban megkedveltem őt, nem tudtam parancsolni a szívemnek. Finoman puhatolóztam, hogy volt–e már valaha dolga lánnyal, de ő azt felelte sosem, mindig férfival volt eddig. Azt viszont soha nem zárta ki, hogy egyszer kipróbálná egy másik lánnyal. (Nem tudja rólam, hogy leszbikus vagyok.)


Mindent megtettem ami tőlem telhető volt hogy elfeledjem, udvaroltam más lányoknak akik leszbikusok vagy biszexuálisok voltak, de egyikhez sem tudtam kötődni úgy érzelmileg. Legutóbb tegnap találkoztam ezzel a lánnyal és a búcsúzkodó ölelkezésnél nagyon megölelgettem őt, illetve sajnos elkezdtem könnyezni is... Kérdezte hogy mi a baj, én pedig azt feleltem neki, hogy nem tudom, helyes lenne–e elmondanom... Nagyon megviselte ez a lelkem.


Úgy érzem, nem bírom már tovább és szeretném végre lezárni ezt az ügyet magamban! Ti mit javasoltok?


2013. aug. 4. 17:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hívd fel most, találkozzatok személyesen négyszemközt, és mondj el neki mindent.
2013. aug. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
keress magadnak pasit!
2013. aug. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Mondj le róla, keress mást, és legyél boldog.

Mi ebben olyan nehéz?

2013. aug. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Voltam már ilyen szituban... csak az segített, hogy megszakadt a kapcsolatom a lánnyal. Egyébként tuti nem tudtam volna túllépni rajta. Elég rossz a helyzet, de mást neked sem tudok mondani. Amíg mellette vagy, addig úgysem fog ez enyhülni.
2013. aug. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy lányok között ez hogy megy, de ha nekem mondaná valamelyik pajtim, hogy rám van indulva, akkor biztos vagyok benne, hogy nem gyengén romlana a kapcsolatunk - szóval csak óvatosan.
2013. aug. 4. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha ő hetero te meg nem, akkor nem sok gyümölcs fog teremni neked ezen a téren. A legtöbb csajban van ugyan biszexuális hajlam, tehát lehet kipróbálná veled, de valószínűtlen, hogy ennél több elérhető. Kérdés, te beérnéd-e ennyivel?


Másik kérdés, hogy te mennyire vagy hajlandó kompromisszumra? Belefér-e pl. egy hármas (2L+1F). Mert nyilván ha ő a fiúkat szereti jobban, hosszabb távon csak úgy tartható fenn, ha neki van 1 fiú barátja rajtad kívül. Na most hogy a férfi partner tolerálja-e, hogy a barátnője biszex az megint 1 más kérdés, ill. hogy ő akar-e egyáltalán ilyet. Bonyolult szitu, az biztos.


Lehet beszélned kéne vele, a nők elvileg nem esnek egymás torkának ilyen helyzetben, bár a barátságnak lehet hogy annyi. Szerintem ha őt érdekelnéd 'túl a barátságon' valószínűleg már jelezte volna.


29F

2013. aug. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Megbeszéltem vele holnap délutánra egy találkozót. Mindent el fogok neki mondani, mert csak gyötrôdni fogok ha nem teszem meg. Négyszemközt fogom lerendezni vele.


Kérlek, drukkoljatok hogy minden jól alakuljon! :-( :-(

2013. aug. 4. 17:53
 8/15 anonim ***** válasza:

Oké!

Majd egy kis visszajelzést azért írj ide, vagy privátba.

2013. aug. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
veszteni valod nincs azzal ha mindent elmondastz neki szerintem :) majd irj ide hogy sikerult:)
2013. aug. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Hajrá! Remélem minden jól alakul :)
2013. aug. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!