Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok titeket mennyire zavar?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket mennyire zavar?

Figyelt kérdés
Mennyire zavar ha egy srác kicsit lányos? nem külsőleg mert azzal nincs probléma..ha nem pl szereti az ilyen zenéket hogy Justin Bieber One Direction meg a mozdulatai ilyen buzzisak vagy hogy mondjam:D meg érzelmes sír is néha ha oylaan dolog van..na ez mennyire zavar titeket?

2013. aug. 7. 20:07
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
nem nem nem te nem érted:) azt hogy érzelmes vagyok azt nem arra értettem hogy sírok meg ilyenek...de mind1 is ez most igazából köszönöm a válaszokat!
2013. aug. 8. 10:34
 12/14 anonim ***** válasza:
Engem nagyon zavar, ha egy fiú ilyeneket hallgat (én utálom ezeket a zenéket). De ez nem azt jelenti h lányos vagy hanem... jól fogalmaztál "b*zis"! Meg mi az h mondjuk, elkezd, pityeregni egy filmen vagy nem tudom.
2013. aug. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
engem egyáltalán nem zavarna.:)) a zenei ízlése mindenkinek más.:) én téged egy legjobb barát kategóriába sorolnálak, mert férfiként én sem tudnék tekinteni, ilyen fiúra.
2013. aug. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
igen igen ezt gondoltam én is hogy csak barát lehetnék a legtöbb nőnél mert így is van:S:DD
2013. aug. 9. 14:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!