Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek szerint olyan sok lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek szerint olyan sok lánynak írt, hogy gőze sincs melyik lehetek?

Figyelt kérdés
társkereső oldalon tegnap este kaptam levelet egy sráctól. de mivel nem voltam előfizető, így nem láttam nagyban a fotóját, mail címet is mellékelt, kértem tőle, és már 3.-jára írja, hogy küldjek neki. én meg megírtam neki, hogy azon az oldalon több is van rólam, nézzen meg ott.
2013. aug. 8. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát bizony ez simán előfordul. Általában én is 10-15 csajt tartok "melegen" a társkeresőn, az egyik előbb-utóbb csak bejön. Velem is volt hogy összekevertem őket, de azért ez ritkán van.
2013. aug. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
37%
Sok lánynak kell írni, h legyen köztük egy, akivel összejön. Ez azért van, mert nagyon válogatósak vagytok.
2013. aug. 8. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
63%! Nem szexpartnert keresek, és elég nyers a stílusod. Te is azon a bizonyos lyukon jöttél a világra drágaság... szóval jobban tisztelhetnéd a nőket.
2013. aug. 8. 11:49
 4/8 A kérdező kommentje:
55!
2013. aug. 8. 11:49
 5/8 A kérdező kommentje:
el is tűnt, na mind1.
2013. aug. 8. 11:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Te sem egy fiúval beszèlsz ott gondolom. Ên is fenn vagyok egyen, de nem keresek senkit, de még így is naponta 5-10 új ember simàn ír.
2013. aug. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Képzeld, hogy szinte senkivel. Mert olyan a felhozatal a pasikból... Kb. foguk sincs, stb... bocs, de ilyenekkel nem állok szóba. Meg legalább emlékszem, ha már egyszer írtam valakinek.
2013. aug. 8. 12:34
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem biztos hogy egy email címet össze lehet kapcsolni egy fiókkal. Én pl itt a gyakorin most szoktam rá hogy adok tárgyat a leveleknek mert így tudom hogy mire írnak választ. :D


Egyébként a csajok tényleg válogatósak, de nem ezért kell 200 levelet írni, hanem mert a csajok el sem olvassák. Vagy ha el is olvassák, nem válaszolnak. 10 ből 9 csaj nem válaszol ha nem tetszik neki a fiú vagy amit írt. Ez bunkóság.

Annak ellenére is hogy a férfiként regelők 60% gyökér mint az állat!

Egyszer csináltam egy kamu női reget hogy a leszbik puncis képeit megnézhessem és ugye kellett kiraknom képet is valami jó amcsi csajról. Hát elképesztő volt az a napi 50 levél amit degeneráltabbnál is degeneráltabb kretének írtak. Nem csoda ha sok csaj feladja.

A szexrandin az ivararány 16k a 220k-hoz volt. Persze hogy a lányok voltak kevesebben. Azok egy része is fizetős volt.


Én nem tudom miket veszekedtetek előttem mert kitörölték de látni lehet hogy nagy az Isten állatkertje.

2013. aug. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!