Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az miért "gázabb" egyesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért "gázabb" egyesek szerint, ha egy 19 éves lánynak van egy 15 éves barátja, mint ha egy 19 éves fiúnak van egy 15 éves barátnője?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok. Elég sokáig zavart, nem akartam összejönni a barátommal. Ő 15 éves. Fogalmam sem volt róla, amikor találkoztunk meg beszélgettünk suliba, hogy annyi idős. Sokáig mardostam magam miatta, és leginkább azért, mert egy haveromnak nagyon nem tetszett a dolog. Végül...Annyira nem érdekel más véleménye, rájöttem, ha én vele vagyok, lennék, leszek boldog, kit érdekel az a pár év. És pont valamelyik nap derült ki, hogy az a srác, aki úgymond csesztetett a korkülönbség miatt, egy 13 éves lánnyal jár. Velem egy idős. Feltettem neki a kérdést, amire csak annyit tudott válaszolni, hogy a lánynak kell mindig fiatalabbnak lennie. Szerintem ez nincsen törvénybe foglalva. De miért lehet mégis egyesek szerint gázabb? Előre is köszönöm!
2011. febr. 27. 14:20
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Ennek szociokulturális okai vannak.
2011. febr. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
64%
a lányok korábban érnek ezért gáz...
2011. febr. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

Butaság, szerintem csak általában 15 éves fiúk nem szoktak tetszeni 19 éves lányoknak mert még eléggé kisgyerekek. De ha neked bejön miért lenne gáz.

Egy 13 évessel járni az gáz, ráadásul bűncselekmény is.

2011. febr. 27. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

Hát nem vagyok benne egészen nagyon biztos...

Szerintem nem gáz...meg aztán, ki mondja meg pontosan ránézésre, ki hány éves.

2011. febr. 27. 14:26
 5/22 anonim ***** válasza:
Mindkettő gáz. Egy 15 éves még gyerek, egy 19 már kevésbé. Sosem jártam nálam fiatalabbal, nem is fogok..legalább annyi legyen,mint én.
2011. febr. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Pont ez az, hogy fogalmam sem volt róla, hogy elsős. Amikor beszélgettem vele néha szünetekbe, erről nem esett szó. Aztán valahol összefutottunk és együtt mentünk egy darabon.

Akkor mondta hogy elsős. Komolyan nem hittem el, de végül, kiderült hogy igaz...

2011. febr. 27. 14:27
 7/22 anonim ***** válasza:

A természet rendje foglalja törvénybe :) A lányok korábban érnek biológiailag is.

Egy 19 éves lány már felnőtt. Egy 15 éves fiú még nem az.

2011. febr. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

"Egy 13 évessel járni az gáz, ráadásul bűncselekmény is."

Járni nem bűncselekmény.

2011. febr. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Hát mostanában...akiket ismerek, már rajta kívül, 15.16 éveseket, valahol normálisabban tudnak viselkedni, mint a velem egykorúak...De biztosan mindenki más véleményen van..
2011. febr. 27. 14:34
 10/22 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem gáz.

Ez olyan, hogy mostanában ugye a lányok többsége 14 évesen úgy néz ki mint egy 25 éves vagy még többnek is olykor kinézhetnek...És egyáltalán senki nem gondolná róluk, hogy mondjuk 14 vagy 15 éves. Rosszabb esetben 13 éves.mert van ilyen is:S.

Úgyhogy kedves kérdező, nem tehetsz róla, hogy nem tudtad. biztos, hogy akkor nem is néz ki a srác 15 évesnek. Az meg egy ostoba baromság, hogy egy lánynak kell mindig fiatalabbnak lenni. Ez olyan mint amikor azt kérdezik, hogy baj hogy én magasabb vagyok pár centivel nála? ... Ha úgy érzitek akkor nyugodtan járjatok együtt és legyetek boldogok! Ki nem sz@rja le, hogy mit mondanak mások én letojnám a helyedben! Meg az elvásárokat is letojnám, ha én vele vagyok és jól érzem magam vele akkor miért ne lehetnék vele együtt?:D Érted.

Az meg lehet, hogy 15 éves de ha eltudtok normálisan beszélgetni más komolyabb dolgokról, akkor szerintem nincs hátrányban ez a kapcsolat.

Úgyhogy ne zavarjon ki mit mond, legyetek boldogok!=)

2011. febr. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!