Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem változtat?

Figyelt kérdés
van egy ismerősöm, aki állandóan panaszkodik, hogy senki sem akar vele ismerkedni, megkérdeztem, hogy hol ismerkedik. mondta, hogy csak netes társkeresőn, mert máshol nem tud. mondtam, hogy menjen ki az életbe, ott több az esély. de azt látom, hogy nem akar. és sajnos nem veszi észre, hogy nem az a típus, aki rögtön megtetszene a lányoknak. de én nem akarom azzal megbántani, hogy felvilágosítsam, hozzá nem a szép arcú, túl csinos lányok illenének (mivel csak ilyenekkel akar ismerkedni). nem nézem le, stb... de nem veszi észre magát. én csak sajnálom, hogy nincsen tisztában a külsőségekkel, na meg hogy minden szép lányban csak a jót látja. a belső is fontos, de az ő esetében másról van szó.
2013. aug. 8. 12:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Mert az ilyenek ragaszkodnak, sajnos az internethez, valamint tudják ők is hogy milyenek, csak nem akarják elfogadni.
2013. aug. 8. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Talán,ha segítenél neki normálisan és bíztatnád akkor másképp lenne a helyzet.
2013. aug. 8. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
már sokszor próbáltam. adtam neki tanácsokat, de nem érdekli. és mindig itt ezen az oldalon akar ismerkedni. eddig mindig átverték. volt mikor egy fiatalkorút vett fel ismerősnek. a végén még baja lesz ebből.
2013. aug. 8. 12:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!