Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok, hogyan változtat az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, hogyan változtat az alkohol a csajozásotokon? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Konkrétan, többször is előfordult velem, hogy olyan pasi ismerőseim, akik józanul egyáltalán nem mutatták, hogy tetszenék nekik, ittasan rámnyomultak. Ilyenkor melyik mondás érvényesül szerintetek, a "nincs ronda nő, csak kevés pia" (tehát csak az alkohol hatása volt), vagy a "részegen mindenki őszinte" (tehát józanul csak nem kezdeményeztek valamiért)? ha ugyanazzal a pasival többször is megtörténik ez, az már biztos azt jelenti, h józanul csak nem mer közeledni, nem? meg amúgyis, ismernek, szóval csak tudatában vannak piásan is hogy bejövök nekik vagy nem... nem? (21/l)
2011. júl. 30. 00:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem iszom alkoholt, lehet, hogy ezért nincs barátnőm. Mert ahogy hallom egy kis alkohol és mindenkiből csajozógép lesz.. 22F
2011. júl. 30. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem. ezeknek nincs elég önbizalmuk józanon. De igazából tetszel nekik.
2011. júl. 30. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Ez baromság van ronda nő (sajnos :S) !!

HA eléred a hogy be legyél rúgva marha jó de nem minden napra , ez bulinál jó max heti 1 szer .

Igazából olyankor nem járatod az agyad . Jól be vagy rúgva odamész bármilyen csajhoz ,táncolni és tovább tovább.

2011. júl. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem alkoholtól inkább olyanom van, hogy szexuálisan begerjedek olyanra, akire józanul nem tudnék :D valahogy megnöveli a libidóm :D bocsi én nő vagyok!
2011. júl. 30. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hát velem úgy van hogyha iszom könnyebben ismerkedem sokkal, teszem azt van egy csaj aki tetszik, józanul semmit nem mondok neki, de ha buliban kicsit iszom, akkor megered a nyelvem
2011. júl. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 pitbull11 válasza:
Hogyha egy fiú iszik és ráhajt egy csajra mondjuk egy olyanra akire pia nélkül rá se néz akkor csak dugni akar mást nem! Én is ráhajtok minden csajra ha részeg vagyok. Pedig nem tetszenek egyáltalán.
2011. júl. 30. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ez helyzettől is függ... ha mindig kevés lány van a társaságban, lehet, hogy mindig téged választ... az is lehet, hogy kevés az önbizalma... de akkor ha tetszel neki már valahogy szóba kellett volna hoznia utána józanon, hogy "mi is volt ez az egész köztetek"... másik, hogy minden csajon végig megy.. de ez amúgy nem csak fiúknál van így, lányok ugyanúgy szoktak így viselkedni, én is lány vagyok, és ha iszok sokkal közvetlenebb vagyok... de van, hogy csak kalandvágy hajt és akkor több sráccal kavarok.
2011. júl. 30. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

csak oldja a gátlást, ennyi. De mit csinálnak, amikor józanul szembesited őket? Tagadják?

Nem feltétlenül önbizalomhiány :D énis szeretek udvarolgatni ha ittam, ki tudja milyen bogarat ültetek el a fülekben...

2011. júl. 30. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én ha iszom, akkor is tom, h nincs olyan nő, akinek kellenék, tehát ugyanúgy nem csajozok.
2011. júl. 30. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!