Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok nektek melyik a "dominá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek melyik a "domináns" szemszin? Változtat az a véleményeteken, ha például olyan a szeme szine az illetőnek ami nektek "domináns"?

Figyelt kérdés

2013. júl. 12. 10:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én a zöldeskéktől olvadok, ha szépek a szemei :3
2013. júl. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó dolog ami érdekel egy fiún, az a szeme színe... Hacsak nem valami egészen különleges, de akkor sem ez alapján választok.
2013. júl. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
egy kicsit jobban tetszenek a barna szemű pasik, mint a kékek, de ha annyira le tud nyűgözni a személyiségével egy világos szemű, akkor már az sem érdekel
2013. júl. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2013. júl. 12. 11:20
 5/10 anonim ***** válasza:
A világos színű szem nagyon tetszik pl a világos zöld vagy világos kék vagy netán a hamvas kék. Én legelőször biztos, hogy a szemét nézem meg az illetőnek, szóval nálam nyert, akinek ilyen szeme van.
2013. júl. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A zöldeskék/zöld szín a gyengém:3 A tiszta kék szemű pasiktól kiráz a hideg, nem jó értelemben.
2013. júl. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nekem is a zöldeskék/zöld tetszik a legjobban,de nem szemszín alapján választok :)
2013. júl. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én imádom a szép barna szemeket, azok szeretetet sugároznak, de egy szép kék szemtől is elolvadok.
2013. júl. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jé, zöldeskék szemeim vannak, akkor miért nem támadnk le a csajok? :D
2013. júl. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mert nem a megfelelő csajokkal találkoztál :D
2013. júl. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!