Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bűn, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek bűn, ha egy rokonnal egymásba szerettünk (nem vérrokon)?

Figyelt kérdés

Lejjebb részletezem, hogy mi is történt. Az utolsó pár sorban viszont az okát amiért megkérdezem.


Két nemzetiségű vagyok. Egyfelől magyar, másfelől lengyel. Lengyelországból érkezett hozzám két unokahúgom, s harmadikként az ő unokahúguk (Apám sógorának a nővérének a lánya), akivel eddig is jól kijöttem. Kíváncsiak voltak fővárosunkra, így megszálltak nálunk 4 nap, 5 éjszakára. Természetesen gondoskodtam róluk, hogy minden a lehető legjobban menjen. Az első három napon is már nagyon jól elvoltunk, és a legkisebb apróságokkal jeleztük egymásnak vonzalmunkat (gyakori ölelkezés; ölembe vettem ha csak egy hely volt a buszon, mert nélkülem nem akart sehova se leülni; Amikor csak tudtam, megnevettettem, játékból verekedtünk, stb.). Mégis az utolsó nap, amikor egy élményfürdőbe vittem őket, akkor éreztem a legerősebben, hogy többre tartom rokonnál. Mindig együtt játszottunk, nem szakadtunk el egymástól, amikor csak tudott, a hátamra mászott, illetve vállamra vettem játékból. Később a két unokahúgom elmentek körbenézni, fürdeni, mi viszont a helyünkön maradtunk, és ott kezdtünk el komolyan beszélgetni, illetve az első csók is ott csattant el. Természetesen a másik két lány nem tud, legalább is remélem, hogy nem tudnak róla. Az utolsó éjszakán is kint ültünk, iszogattunk, e-cigiztünk, és fájó szívvel tértünk aludni. Másnap búcsúzásnál meg egymás könnyeit töröltük arcunkról, mielőtt vonatra szálltak volna.


És most megint csendes a ház, én újra dolgozom éjszakai műszakban. Viszont még mindig érzem az illatát az ágyamban, és majd három napja nem tudok enni, annyira hiányzik, illetve annyira bűntudatom van emiatt. Ezért lennék kíváncsi, hogy szerintetek elfogadott dolog lenne, hogy egymásé legyünk? (21/F, 18/L. Válaszotokat előre is köszönöm:)



2013. aug. 8. 10:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem vagytok vérrokonok, a világon semmi akadálya. Nem is értem, min problémázol.
2013. aug. 8. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hmm...van időd mesélni...csak kár hogy fake.
2013. aug. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, elfogadott dolog lenne.
2013. aug. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem bűn.
2013. aug. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor a többi már rajtunk áll :)
2013. aug. 8. 11:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Mivel nem vérrokon így nem! :)
2013. aug. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Simán elfogadott. A törvény is csak egyenesági rokonok közt tiltja.

Max a család kicsit furcsálná, de azt meg ki nem szrja le ha az ember szerelmes?!

Sajnálatos hogy elváltatok, mert ez így nagy űr és szenvedés.

Én biztos hogy keresném őt, persze remélem hogy jól értelek és szerelmet érzel nem csak azt hogy meg akarod húzni!

Bár az is rendben lenne de akkor nem szimpatizálnék ennyire dologgal. A romantika szebb. :)

30F

2013. aug. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!