Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok olyan ember van akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok olyan ember van akiknek nem való párkapcsolat? De mégis vágynak rá?

Figyelt kérdés

2013. aug. 8. 18:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, nekem. :D
2013. aug. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Igen:D
2013. aug. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát, ez egy összetett kérdés, nagyon sokat gondolkoztam, és gondolkozok ezen. Valahogyan én is így vagyok ezzel a dologgal. Az biztos, hogy jó sok nőre vágyok, ez kétségtelen, csak azt nem tudom, hogy mennyi ideig tudnék egyhez kötődni. Amolyan "sem velük, sem nélkülük" viszonyulásnak tekinthető.

De mindenekelőtt nő kellene ehhez, és mivel az nekem nincsen, ezért nálam ez a dolog nem választás kérdése. Egyszerűen rá vagyok kényszerülve, hogy nélkülük éljek, de azért ismerem magamat annyira, hogy felvetődjön bennem a kérdés: tudnék-e valaha tartósan kötődni valakihez? Tehát nálam ez a dilemma gondolatban, lelki szinten játszódik le a fentebb említettek miatt.

2013. szept. 1. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!