Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érzelmek nélküli ember akarok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érzelmek nélküli ember akarok lenni. Megtudom valósítani?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor próbálkoztam lányoknál,hogy legyen egy barátnőm akit mindennél jobbat szerethessek,de sajnos egyszer sem sikerült. A vége mindegyiknek elutasítás,vagy éppen az exével akar újra összejönni,vagy most éppen nem akar kapcsolatot,vagy már régóta tetszik neki egy srác stb. Szóval sajnos egyszer sem sikerült. Lelkileg nagyon megtörtem, Tudom vannak olyanok akik a végtelenségig próbálkoznak de én már legalább 40-szer próbálkoztam és elég volt a csalódásokból. Gondolom nagyon sokan hülyének fognak nézni amint meg látják a kérdést de sajnos úgy érzem ez lenne az egyetlen kiút. 18/F

2012. aug. 13. 19:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
lány vagyok 16 leszek és rohadtul megvagyok érzelmek nélkül...kicsit nehéz de sikerülhet.:)
2012. aug. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A.Romanov ***** válasza:
Én is próbálkoztam érzelmek nélkül élni, egy ideig ment. De nem sokáig.
2012. aug. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
40szer??? Ez tényleg sok:) Én kb 10szer próbálkoztam eddig abból 8szor sikerült. 24F
2012. aug. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nagyon örülnék ha sikerülne.
2012. aug. 13. 19:42
 5/20 anonim ***** válasza:
költözz Gotham-be!
2012. aug. 13. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
40-szer próbálkoztál? Oda ne rohanjak. Engem kb 1000-szer utasítottak el, és így volt eredményem sok lánynál. A 40 még nagyon az eleje.
2012. aug. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
De te gondolom nagyon optimista ember vagy ha még az 1000-ik után is próbálkoztál.
2012. aug. 13. 19:46
 8/20 anonim ***** válasza:

javaslom a vulkáni kolimár szertartást ....

hosszú eredményes életet XD

2012. aug. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A.Romanov ***** válasza:
Ajj utolsó, nekem is ez jutott eszembe. Keressük fel Tuvokot.
2012. aug. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Talán a próbálkozásoddal van gond...nem kell elsőre kiadni magad, hogy szia kapcsolatot keresek stb...barátkozz ne a barátnőt keresd minden lányban mert az ijesztő előbb utóbb össze jön ne add fel, sok sikert! :)

19/l

2012. aug. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!